reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Witajcie dziewczyny. Moja historia wygląda tak. W 10 cyklu starań zaszłam w ciążę, to był kwiecień. W maju potwierdził to test ciążowy. Usg w 6 tygodniu i 5 dniu wskazało że jakby ta ciąża jest tydzień młodsza, brak bicia serduszka. Kolejne usg po 2 tyg skończyło się skierowanie do szpitala. Udało się farmakologiczne oczyścić. 5 czerwca było. 4 lipca dostałam okres. Był dłuższy niż normalny a krew brudniejsza. Plamilam chyba do 10 dnia. W połowie cyklu wspolzylismy bez zabezpieczenia. Okres zgodnie z moim rytmem powinien przyjść 2/3 sierpnia. Dziś zrobiłam test, ten czuły, Pink, strumieniowy. Iwynik negatywny. Gdybym zaszła byłby to 5 tydzień... Co o tym myślicie? Nigdy nie spóźnił mi się okres, tzn dwa razy w życiu i wtedy oznaczało to ciąże.
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Moja historia wygląda tak. W 10 cyklu starań zaszłam w ciążę, to był kwiecień. W maju potwierdził to test ciążowy. Usg w 6 tygodniu i 5 dniu wskazało że jakby ta ciąża jest tydzień młodsza, brak bicia serduszka. Kolejne usg po 2 tyg skończyło się skierowanie do szpitala. Udało się farmakologiczne oczyścić. 5 czerwca było. 4 lipca dostałam okres. Był dłuższy niż normalny a krew brudniejsza. Plamilam chyba do 10 dnia. W połowie cyklu wspolzylismy bez zabezpieczenia. Okres zgodnie z moim rytmem powinien przyjść 2/3 sierpnia. Dziś zrobiłam test, ten czuły, Pink, strumieniowy. Iwynik negatywny. Gdybym zaszła byłby to 5 tydzień... Co o tym myślicie? Nigdy nie spóźnił mi się okres, tzn dwa razy w życiu i wtedy oznaczało to ciąże.
Hej może udaj się do lekarza może to jakieś powikłania po, może po prostu cały cykl Ci się przesunął i dostaniesz okres tylko trochę później.
 
Cześć dziewczyny
Chętnie do Was dołączę. Właśnie rozpoczęliśmy czwarty cykl starań i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 
Witajcie dziewczyny. Moja historia wygląda tak. W 10 cyklu starań zaszłam w ciążę, to był kwiecień. W maju potwierdził to test ciążowy. Usg w 6 tygodniu i 5 dniu wskazało że jakby ta ciąża jest tydzień młodsza, brak bicia serduszka. Kolejne usg po 2 tyg skończyło się skierowanie do szpitala. Udało się farmakologiczne oczyścić. 5 czerwca było. 4 lipca dostałam okres. Był dłuższy niż normalny a krew brudniejsza. Plamilam chyba do 10 dnia. W połowie cyklu wspolzylismy bez zabezpieczenia. Okres zgodnie z moim rytmem powinien przyjść 2/3 sierpnia. Dziś zrobiłam test, ten czuły, Pink, strumieniowy. Iwynik negatywny. Gdybym zaszła byłby to 5 tydzień... Co o tym myślicie? Nigdy nie spóźnił mi się okres, tzn dwa razy w życiu i wtedy oznaczało to ciąże.
Witaj Kochana [emoji6] może pójdź na betę? Będzie pewność, albo zrób test jutro jeszcze raz.
Na kontroli było wszystko ok??
Cześć dziewczyny
Chętnie do Was dołączę. Właśnie rozpoczęliśmy czwarty cykl starań i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Hej, trzymam kciuki oby ten był ostatnim... [emoji16]

@Martyna84 jak sytuacja u Ciebie?
 
reklama
O pierwsze i pewnie dlatego jestem taka niecierpliwa w tych naszych staraniach.
Ja te zjestem bardzo niecierpliwa w tym temacie [emoji16]
Też walczymy o pierwsze dziecko [emoji6] z tym że u nas to jest drugi cykl, pierwszy był taki... Niepewny, ale w tym działamy świadomie [emoji16]
 
Do góry