reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

wracając do wkładek do fotelika, to właśnie wietrzę nasz fotelik i niby wkładka jest, ale myślałam jeszcze o takim wałeczku wokół główki, bo i tak mi się wyaje, ze głóka może latać na boki..

ja mam dokładnie ten fotelik x-car..jpg
myślicie, ze to starczy?
pencil.png
 
reklama
aniasz5 dzięki za szczegółową prezentacje obu modeli!! Ja chyba też kupię Jumpera. Zakochałam się w czerwonym z serii Pik na czarnym stelażu i z czarnymi felgami. Już wczoraj podjęłam tą decyzję, a dzisiaj mnie upewniłaś w niej :) A jak tam z bujaniem?? Giba się na obie strony czy tylko na jedną??
 
ja mogę się wypowiedzieć tylko na temat jane nomad, bo taki "wóz" posiadamy od dwóch miesięcy. generalnie jestem zadowolona, zwłaszcza że wózek jest lekki i zwrotny. pasuje mi też duży kosz na zakupy i to, ze się łatwo składa. minusem jest nieco zbyt niewielka gondolka, choć u mnie dzidziuch i tak najczęśćiej podróżuje w foteliku:)
 
aniasz5 dzięki za szczegółową prezentacje obu modeli!! Ja chyba też kupię Jumpera. Zakochałam się w czerwonym z serii Pik na czarnym stelażu i z czarnymi felgami. Już wczoraj podjęłam tą decyzję, a dzisiaj mnie upewniłaś w niej :) A jak tam z bujaniem?? Giba się na obie strony czy tylko na jedną??
.
no mój maż myslał a moze czarny stelaz ale mi sie ten stalowy bardziej podobał ajest jeszcze taki jasny proszkowany ale juz w ogóle mi sie nie podobał.ale czarny tez jest ok. a nie wiem o co ci chodzi z tym bujaniem. bo gondola i nosidełko jak wymontujesz to maja funkcje kołyski a ogólmie wózeczek jest miękki tylko czsami mozesz trafisz ze jeden jest ździebko twardszy a drugi miększy w tym samym modelu.ale to zalezy od łozyska a one i tak sie później wyrabiają.i jest mięciutki.a jak chcesz na twardo to jest regulacja na to równiez.
 
Nie polecam maxi cosi - miałam i sprzedałam, bo był moim zdaniem za szeroki i dziecku latała główka. Mimo, ze mialam ta wkladke dla noworodkow. Zajawiłam sie na niego, bo taki mi sie wydawal suoper i ekskluzywny. Ale okazal sie nie fajny. Maz znalazl gdzies na forum pozytywne opinie na temat fotelika strata od jane. Pojechal do sklepu, sprzedawca potwierdzil, ze to fajne foteliki, maja super opinie w testach jakistam waznych (nie pamietam). Kupilismy i super. Jest taki przytulny dla Dzidzi. Mala siedzi sobie taka wtulona, bezpieczna. No polecam, bo u nas sie sprawdzil.
 
reklama
Acha, ale o wozku mialam pisac. No mozna kupic 3 w 1, to sie oplaca, bo ma sie komplet. Jane ma fajne wozki, teraz chyba ma wejsc na dniach nowa kolekcja. Moge polecic slalom, bo go wyprobowalismy i super jest.
 
Do góry