reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
widze, ze coraz więcej z Was juz ma problem z głowy, gratuluje zakupów...!!!
ja po głębszych zastanowieniach, kombinacjach i moralnych niepokojach ;) chyba jednak zdecyduje sie na tego mutsy transportera z pompowanymi tylnymi kołami, kurcze, bo tak najbardziej to mi by w każdym względzie odpowiadała maxi cosi mura 4, super wózek, solidnie wykonany można powiedzieć bez wad, ale ta waga...masakra..i jak to 16 kg( stelaż z siedziskiem) wciągnąc na te trzecie piętro?to jest jedyny problem...

a ten mój transporter... bardzo ładny, zwrotny i w porównaniu z murą lekki (10 kg stelaz z siedziskiem), to fakt, że na różnych forach budzi mieszane uczucia, bo brak regulowanego podnóżka, podobno stelaz w niektórych przypadkach ma tendencje do łamliwości...ale wiadomo, ze chyba nie ma wózka IDEALNEGO, każdy ma swoje plusy i minusy...

JustMe5...twój wózek jest piekny, kopara mi opadła i przyznam szczerze, że nigdzie nie znalazłam takiego wzoru, indywidualność totalna...bebecar sa bardzo udanymi wózkami...gratuluje i pozdrawiam


acha i znalazłam na necie fajny sklep internetowy tosia.pl, może juz znacie... fajny, bo dla wiekszosci modeli wózków, jest prezentacja w postaci filmiku, co i jak z danym wózkiem mozna zrobić..przydatna rzecz...no i szczegółowo określone sa dane techniczne...pozecam
 
no własnie delti emu to był jeden z moich pierwszych typów..kiedyś na forum o nim wspominałam, i zaczynam znów wracać do tej opcji, tym bardziej, że waga podobna do mutsy, a cena niższa..:tak: mozliwe, ze padnie na pierwszy wybór...czesto tak jest...także jeszcze chyba sie troche pomęczę z wybieraniem:confused:
 
co do mutsy to nie wiem jak transporter ale urban rider ktory mi sie strasznie podoba ma bardzo mala gondole no i oba maja kubelkowa spacerowke co nie kazdemu odpowiada.
 
my myśleliśmy o transporterze, ale ma małą gondolkę nie wspomnę już o siedzeniu w spacerówce, bo też jest malutkie, a jeszcze na zimę przyjdzei kurtka dla dziecka czy kombinezon.. no i ten podnózek, który się nie reguluje to minus jak dla mnie
 
My też zamówiliśmy energy, według mnie jest ok, żywy, ale nie rażący. Zastanawialiśmy się jeszcze nad ocean, ale na żywo jak dla mnie jest trochę za smutny.
andziak na kiedy obiecali Wam ten wózek? bo wszędzie słyszę, że będzie w maju ale konkretnej daty nikt nie podaje..
 
No właśnie na maj, nic konkretnego, podobno mają przyjechać w 2-3 turach. Mam nadzieję, że dużego poślizgu nie będzie, termin mam na 20, a poza tym doszliśmy do wniosku, że tydzień lub dwa bez wózka też przeżyjemy, zawsze można dzieciątko wystawić na taras. Od dawna jesteśmy już zdecydowani na x-landera i nie wyobrażam sobie ponownego maratonu za wózkami, tym bardziej, że muszę jak najwięcej leżeć.
 
termin mamy ten sam ;-) i też uważam, że wózek nie będzie potrzebny od pierwszych dni a fotelik i tak kupujemy innej firmy

zamawialiście w stacjonarnym sklepie czy w necie?
 
reklama
W stacjonarnym, okazało się, że niedaleko nas (ok. 15km) jest ich przedstawiciel, za gondole, spacerówkę, nosidełko maxi cosi cabrio fix, adaptor i parasolkę wyszło nam 2270zł, więc cene też mają rozsądną, hmm chyba skuszę się jeszcze na torbę. No i przy okazji zobaczyłam sobie kolorek na żywo.
 
Do góry