reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

aga gwarancja wynosi 24 miesiące bezwzględnie, pisałam już o tym dwa razy;-)
to jak np po 17 miesiącach będzie coś w wózkiem, to odnosze do sklepu w którym kupiłam i MUSZĄ za darmo naprawić?
to czemu ostatnio pani w sklepie na pytanie o gwarancje powiedziała 12 miesięcy:confused:
 
reklama
dlatego, że w razie czego się asekurują, że dany klient po upływie tych 12 miesiecy do nich nie wróci z reklamacją. Po upływie 12 miesięcy to sklep na swój koszt naprawia towar, jeśli nie chce przyjąc, to się straszy Rzecznikiem Praw Konsumentów;-). RPK udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych w każdym mieście powiatowym, także razie jakichkolwiek wątpliwości można zapytac.
 
w sumie tak, trzeba pytać w sklepie :-)
a w końcu ile tej gwarancji jest 12 czy 24 miesiace?
bo słyszałam ze 12 daje producent drugie 12 sklep, ale nie wiem czy coś nie pokręciłam:confused:


polskie prawo daje 24 miesiace.......niektórzy sprzedawcy daja 24 a na tapicerkę 12..... ciekawe...
a co do folii przeciwdeszczowych na spacerówkę to kiedys zroiłam taki myk że zamiast kupowac oryginalną firmówkę kupiłam taka za parenaście zł i pasowała :)
 
ciekawe, kiedy na allegro się pojawią :tak:
ogladałaś w sklepie tą kolekcję 2010? jak ceny się kształtują?

Widzialam pare dni temu doslownie na allegro a dzis ich nie ma:confused:
Tylko nie bylo mozliwosci zakupu a jedynie info ze od 12lutego beda dostepne w sprzedazy.

A czy ta kolekcja 2010 ma jakies nowosci? czy to jedynie nowe kolorki sie pojawily?
 
trzeba uważnie czytać......na bobo jest chyba najwiecej tylko patrzeć jak beda sie pojawiąc i w innych sklepach, przy tej rozłozystej budzie z parasolki tez zrezygnowałabym.....

Gdzies czytalam ze mamuski narzekaly strasznie na bobowozki, ze wysylka strasznie dlugo trwala i ciagle byla przekladana i nie zawsze dochodzilo to na tyle kompletne na ile mialo byc.

A co do parasolki ponoc lepiej kupic zwykla, bo ta x-landerowa jakas dziwna, pomijajac kwestie ze droga.
 
dziewczyny ja wczesniej przekonana byłam do zakupu chipolino gemma fioletowego, ale rzeczywiście nie ma o nim opinii, wiec może nie warto ryzykować, a ponieważ ja szukam wózka do mniej wiecej 1500zł znalazłam taki..
Wózek dziecięcy EMU
 
reklama
ewentualnie drozsza opcja czyli wózki Mutsy 4rider lub Mutsy transporter...moim zdaniem sa piekne...wykonanie, waga, kolorystyka..pod każdym względem bardzo mi odpowiadaja..
 
Do góry