reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Środki lokomocji maluchów

julienx dzięki za info.. dziwi mnie ze nie zrobią większej gondoli ispacerówki, zeby dziecko mogło się normalnie mieścić :wściekła/y:
 
reklama
A co sądzicie o maxi cosi mura? niektóre dziewczyny szukają jak najmniejszego stelaża do bagażnika i ponoć ta mura ma bardzo mały po złożeniu i spora gondolka. podaję link:

Maxi Cosi Mura 4

Warszawianki mogą podejś do tego sklepu i pooglądać wózki z bliska i ponoć cena jest negocjacyjna i czasem można fajną utargować z nimi
 
Ja jestem właśnie zdecydowana na ten wózek lub Bebeb Comfort-też MURĘ (bo nie wiem czy wiesz, obie te firmy robią ten sam model). Najpierw chciałam Mutsy, ale jak pytałam sprzedawcow, to wszyscy polecali bardziej Murę, jako prawie niezawodne:-)
 
Justme ja jednak pozostaję przy swoim Pegu Culli ale podpatruje też inne rozwiązania. I jak na razie Peg jest najlżejszy do wnoszenia dla mnie. A nie wiedziałam że BB i MC mają ten sam produkt. A będziesz szła do tego sklepu z linka czy masz upatrzony w innym miejscu?
 
Ja jestem właśnie zdecydowana na ten wózek lub Bebeb Comfort-też MURĘ (bo nie wiem czy wiesz, obie te firmy robią ten sam model). Najpierw chciałam Mutsy, ale jak pytałam sprzedawcow, to wszyscy polecali bardziej Murę, jako prawie niezawodne:-)
oo bebe confort też fajnie wygląda:tak:
 
reklama
Do góry