reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

niestety myślę, ze w grudniu już będzie trzeba przejść na spacerówkę..
najpóźniej w styczniu. zależy od kiedy dziecko będzie już sztywno siedziało
 
reklama
kchana ja też nie mam doświadczenia :-p
poza tym pomyśl czy maluszek zmieści się do gondoli w kombinezonie:szok:
 
o kurde ale fajne :tak::-)
aldonta ty jesteś na 100% zdecydowana na ten wózeczek?


no własnie ładne i funkcjonalnośc mi sie podoba jednak pisałam kiedys o mojej wizycie w sklepie.............pracownik mnie zniechecił, pózniej mama z wózkiem zacheciła i jeszcze raz gdzie ś chcemy obejżeć,,,,,,,raczej tak bo ma wszystko, tyle że nowe droższe ale ładne........
spacerówka sie rozkłada wiec jak dzidzia podrośnie to oparcie w dół i można jezdzić półleżąco w spiworku.....tak tez miałam z moim synem i było ok
 
reklama
no własnie ładne i funkcjonalnośc mi sie podoba jednak pisałam kiedys o mojej wizycie w sklepie.............pracownik mnie zniechecił, pózniej mama z wózkiem zacheciła i jeszcze raz gdzie ś chcemy obejżeć,,,,,,,raczej tak bo ma wszystko, tyle że nowe droższe ale ładne........
spacerówka sie rozkłada wiec jak dzidzia podrośnie to oparcie w dół i można jezdzić półleżąco w spiworku.....tak tez miałam z moim synem i było ok
mi na żywo podoba się,jedynie podnóżek jest bardzo wąski co mnie zniechęca, tym bardziej mam mieć chłopca więc pewnie będzie większy no i jeszcze rączka nie jest przekładana i to mnie też troszkę zniechęca:dry:
 
Do góry