reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
Dziewczyny super bryki
ja biorę się za zamawianie i zabrac sie nie mogę bo moja rodzinka ma problem z wyborem koloru....
 
O to właśnie mi chodziło :) Dzięki za info :) Mi sie srebrny też podoba ale do tego czerwonego co wybraliśmy bardziej pasuje czarny :) Dokładnie taki jak tu Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...

no tez super fajnie wyglada. ja wczesniej mysłałam o czerwonym równiez tyle ze z czarnym paskiem ale mój maż lubi kolor zielony aja tez sobie pomyslałam ze na wiosne zielony bedzie fajnie tylko zeby mi robaczki do niego nie leciały.;-)

elwivas no tez gratuluje zakupu. ja dałam 1168 zł 3w1 +parasolka+ folia przeciwdeszczowa. tylko mam pytanie. czy kupowałas z tej najnowszej wersji? czy dostałaś moskitierę na nosidełko? bo ja nie. dzwoniłam później jeszcze raz do sprzedawcy czy nie zapomniał ale powiedział mi ze teraz producent nie dodaje moskitiery przynajmniej do tej wersji. myslałam ze moze mnie sciemnia ale zadwa dni moja kuzynka tez tam odbierała jumpera i faktycznie tez nie dostała.no ja sobie dokupiłam taka uniwersalną na gondolę i spacerówkę za 10 zł firmy baby ono. ale ciekawa jestem jak to jest u was. czy tylko w tym sklepie nie dostaja tych moskitier.?
 
martina równiez gratuluje zakupu. widze ze jest nas coraz wiecej. no tak bo i czas nas juz powoli goni.no i widze ze ten jumper to popularny.ale co sie dziwic wyglada na wykonanie solidne a cenowo jest tez przystępnie. mój maz tez dzisiaj powiedział ze ten wózio dobrze tez sie nadaje na zimę bo jest bardzo ładnie zabudowany a na lato te materiały mozna poodpinac zeby dzidzia miała przewiewnie.jest ok.:tak:
 
dzięki:)
to prawda, na zimę jest bardzo fajnie zabudowany, a jeśli sie chce mniej to zawsze można dodatkowe zabudowania odpiąć:) My np. też nie dostaliśmy moskitiery w komplecie, ale jak coś to dokupię:) Wózek jest na prawdę bardzo solidnie wykonany i mam nadzieję że wszystkie będziemy zadowolone:)
 
Mój mąż kocha czerwony (barwy jego ukochanego klubu) :) I nie miałam wyjścia. Wózek niezależnie od płci miał być czerwony. Ten z tym czarnym paskiem miał być w przypadku Warriora, ale bierzemy Jumperka i dla dziewczynki więc cały czerwony będzie jej pasował :)
 
reklama
Evelle mój mąż też lubi czerwony i dla Majki kupiliśmy czerwony wózek.Młody też nim pojeździ jakiś czas a potem ja wybiorę spacerówkę tym razem po mojemu zieloną :-D.
 
Do góry