reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam / kupię

rozne wzory i kolory
ceny od 2 do 5 euro w zaleznosci:-)
 

Załączniki

  • IMG_3347.jpg
    IMG_3347.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG_3351.jpg
    IMG_3351.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_3342.jpg
    IMG_3342.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 50
  • IMG_3353.jpg
    IMG_3353.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Mam do sprzedania kuferek z wyposazeniem, wszystkie produkty oryginalnie zapakowane, zafoliowane, na kuferku jest jeszcze metka :-):tak:
kosmetyki oraz akcesoria do manicure/pedicure:
lakiery do fransuckiego manicure/pedicure bialy, roz, bez
top coat
krem do usuwania skorek
krem do masazu skorek
separator do stop
kredka biala dopaznokci
temperowka
brokat srebrny i zloty
nozyczki, 2 obcinacze do paznokci, wycinacz do skorek, szpatulki, pilniki

Fajne jako prezent np na ur dla kolezanki :tak:


oraz pojedyncze kosmetyki: cienie, szminki, kredki do oczu, konturowki do ust, lakiery po paznokci, buder brazujacy, roz jak na zdjeciach poznizej
 

Załączniki

  • IMG_3701.jpg
    IMG_3701.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_3697.jpg
    IMG_3697.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 53
  • IMG_3702.jpg
    IMG_3702.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 47
  • IMG_3716.jpg
    IMG_3716.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_3719.jpg
    IMG_3719.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 48
Witam!
Jestem mama z Irlandii poszukę holenderskiego mopa
Kiedyś pracowałam u pewnej holenderki i ona miała takiego super mopa, z jednej strony taka jakby gabka z drugiej mała skrobaczka do zaschnetych plam, taki zwykły ale myło sie tym super, moze ktoras z was kojarzy o co mi chodzi, nigdzie nie moge tego znalesc i postanowiłam napisac do was, bede wdzieczna za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam moniadan
 
szukam fotelika dla malej do wozka tzw: fietskar
napewno wiecie o czym mowie znalazlam na Marktplatsu ale wszystko w waszych rejonach i jeszcze babka niechce mi tego wyslac bo za duze jest.
Moze macie ktoras juz nie potrzebny??? do Den Hagg jechac po fotelik to troche za daleko ...)))
 
witam
czy ktoras bylaby zainteresowana sprzedaza ciuchow po corce od rozm 80 wzwyz to prosze o wiadomosc , nasza szafa zostala oprozniona bo prawie wszystko po zimie za male i wlasnie 2 kartony tez sprzedałam i teraz nowe wszystko znowu kupic to troche kosztuje.....
 
Sprzedam nosidełko firmy Chicco, kolor czarny.

Wiek użycia: od urodzenia, waga 3,5 kg do 9 kg.

Nosidełko jest w bardzo dobry stanie, użyte było tylko 1 raz.

Zapakowane w oryginalnym pudełku z instrukcją użycia.

Cena: 20 Euro lub duża paczka Pampersów rozmiar 4.

chicco-nosidelko-go-black.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
Mam do sprzedania bociana na szybe, wg zwyczaju holenderskiego taki bocianio zawisa na szybie zaraz po narodzinach maluszka. Jesli ktos bylby zainteresowany, to podam wymiary zwierza i cene. Pozdrawiam!
 
Do góry