reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

Cześć, szukam zajęć rozwojowych dla mamy i dziecka :happy:
Dziecko - 16 miesięcy,
Bardzo proszę o informację o rodzajach prowadzonych zajęć, grafiku i cenie.
Jeśli jest dostępna stronka internetowa proszę o namiary, facebooka nie mam :)

Dzięki, pozdrawiam
Magda
 
reklama
Doskonała pamiątka dla dziecka i najbliższych -NIEPOWTARZALNE SESJE ZDJĘCIOWE MALUSZKÓW

Organizowane w miejscu zamieszkania bobasa lub w plenerze, tam gdzie dziecko czuje się najbezpieczniej.

Z doświadczenia wiem jak szybko dzieci rosną i jak szybko zapominamy jakimi były maluchami, a jedynym sposobem by o tym nie zapomnieć są pięknie wykonane fotografie, które z pewnością ozdobią wnętrza i do których będą Państwo powracać bardzo często.

Zapraszam do obejrzenia galerii na http://sloikwspomnien.pl a osoby zainteresowane proszę o kontakt (sloikwspomnien@gmail.com lub 794982304)
 
Ostatnia edycja:
Sprzedam wozek TAKO JUMPER X kolor szary z aplikacja zolto biala, na gwarancji, stan bardzo dobry, gondola plus spacerowy, cena 550zl
 
Cześć, szukam zajęć rozwojowych dla mamy i dziecka :happy:
Dziecko - 16 miesięcy,
Bardzo proszę o informację o rodzajach prowadzonych zajęć, grafiku i cenie.
Jeśli jest dostępna stronka internetowa proszę o namiary, facebooka nie mam :)

Dzięki, pozdrawiam
Magda


Magda, dla Ciebie i Twojego dziecka mamy zajęcia umuzykalniające w poniedziałki o 16.15, Zabawy Smyka w piątki o godz. 11.00 i SPotkanie z psem Gordonem we wtorki o godz. 11.00. Zapraszam Cię na naszą nową stronę, z tym, że grafik wymaga aktualizacji, więc kieruj się tym, co napisałam powyżej.
Instytut Świadomego Rodzicielstwa

Cennik to 25 zł za zajęcia, lub karnet na 4 wejścia 80 zł.
Zapraszam, zobaczysz jak jest fajnie;)
 
To jeszcze tutaj napiszę, żeby nikomu nie umknęło :)
Jutro czyli we wtorek o godz. 11.00 zapraszam na BEZPŁATNE zajęcia pokazowe "Spotkanie z psem Gordonem" dzieci w wieku 2 -4 lat.Takie zajęcia to alternatywna metoda stymulująca do rozwoju. Spotkania mają też na celu naukę bezpiecznych zachowań wobec psów oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec zwierząt. Zapraszamy! Zapisywać można się pod adresem: instytut@kcz.org.pl

A już niebawem zaproszę Was na pogadanki chustowe, warsztay naturalnego pieluszkowania, eko- szafing - również bezpłatnie:)

Jeśli chcecie otrzymywać newsletter o naszych wydarzeniach - można się zapisać pod adresem, który podałam powyżej.
 
Witam,
Jestem młodą mamą rocznego chłopca, która potrzebuję dorywczej pracy.
Chętnie ubarwię pokój Twojego dziecka w jego ulubione postacie z bajek, sama też zaproponuję wzory pasujące do koloru i klimatu pokoju.
Aktualnie maluję w pobliskim przedszkolu. Oferty więc mogę realizować od czerwca.
Cena zależna od wielkości malunku. Do uzgodnienia wcześniej !

mail e.lwira.wasilewska@gmail.com tel 511337834
 
reklama
Ze względu na uczulenie mojego synka sprzedam zapasy lub ew. wymienię na soczki/deserki owocowe bobo fruit, hipp itp.:

2 x Gerber obiadek 5msc, Puree jarzynowe z kurczakiem, data: 12.2012, 10.2012
3 x Gerber obiadek 5msc, Smakowite jarzynki z cielęciną, data: 12.2012
3 x Bobovita zupka 5msc, Jarzynowa z kurczakiem, data: 01.2013
1 x Gerber Obiadek 5msc, Marchewka z groszkiem i indykiem, data: 08.2012
1 x Hipp Rosołek z kurczaka z kaszką manną 6msc, data: 07.2012
1 x Hipp 7msc, Zupka pomidorowa z kluseczkami, data: 11.2011
1 x Gerber 8msc, Obiadek Jarzynki z jagnięciną z ryżem, 01.2013
 
Do góry