reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

reklama
Komunikacja z niemowlęciem naprawdę jest możliwa!
Ponadto badania naukowe prowadzone przez psychologów i lingwistów potwierdzają, iż miganie z małymi dziećmi korzystnie wpływa na ich rozwój językowy i intelektualny.

Już jutro, czyli w czwartek 31 marca o godz. 11.00 rozpoczynają się zajęcia POMIGAJ ZE MNĄ MAMO. Jest to cykl 10 spotkań, na których rodzice poznają sposoby komunikowania się ze swoim niemowlęciem poprzez zabawę językiem migowym.
Program zajęć obejmuje:
- wprowadzenie znaków migowych z zakresu tematów:
rodzina, ulubione zwierzęta, jedzenie, ubranie, codzienne czynności
- zabawy z dźwiękiem, fakturą,. kształtem, kolorem, ruchem, smakiem, zapachem, słowem i muzyką.

Zapraszamy mamy/rodziców z dziećmi od 6 miesiąca życia.

Zdjęcia użytkownika Instytut Świadomego Rodzicielstwa - Zdjęcia na tablicy | Facebook

Zajęcia odbywają się w Joga Centrum na ul. Biskupiej 18,
Zapisy pod nr tel 504 132 137 lub 12 633 96 67 lub e.instytut@gmail.com
 
Cześć, interesują mnie zajęcia dla dziecka 1 rocznego, gdybyś mi mogła napisać program takich zajęc, terminy i godziny, oraz koszt byłabym wdzięczna
 
Cześć, interesują mnie zajęcia dla dziecka 1 rocznego, gdybyś mi mogła napisać program takich zajęc, terminy i godziny, oraz koszt byłabym wdzięczna

Dla rocznego dziecka akurat ofertę mamy najszerszą, bo codziennie coś u nas znajdziecie :)
w poniedziałki o 16.30 są zajęcia umuzykalniające
we wtorki o 16.15 jest baby joga, na której ćwiczą mamy z dziećmi, oraz o 17.30 zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez aktora animatora - Gimnastyka smyka
w środy o 11.00 są zabawy twórcze dla rodziców i dzieci (jest też grupa poniedziałkowa o 17.30)
w czwartki o 11.00 mamy Bobomigi (grupa rusza 14 maja)
w piątki o 16.00 jest Taniec twórczy w chustach

Ceny wahają się pomiędzy 20 a 30 zł za pojedyncze wejście, w karnecie oczywiście taniej. Niektóre zajęcia rozliczane są w ramach karty Multisport.

Opisy zajęć znajdziesz na naszym facebookowym profilu, a w razie czego - pytaj :)
Instytut Świadomego Rodzicielstwa | Facebook
 
Interesują mnie Zabawy Twórcze, na facebooku wiedziałam program tych zajęć, a mogłabyś mi napisać jak one są realizowane? w jakiej formie? chciałam też wiedzieć kiedy rusza następna edycja, jaki jest koszt za pojedyncze wejście i w karnecie.
 
Zapraszamy do zobaczenia i oczywiście polubienia strony Groszków na Facebooku:
Groszki | Facebook

W samym centrum Krakowa znajdują się Groszki - miejsce dla kobiet w ciąży, rodziców i dzieci. Proponujemy zajęcia dla kobiet w ciąży - wtym szkołę rodzenia, zajęcia i spotkania dla mam z dziećmi, ciekawe warsztaty dla rodziców i zajęcia dla dzieci do lat 6. Oferujemy także opiekę nad dziećmi na godziny - gdy potrzeba coś załatwić. Jesteśmy na Radziwiłłowskiej 29, tuż przy Lubicz, na przeciwko Galerii Krakowskiej.

16 kwietnia zapraszamy na wiosenne spotkanie otwarte w Groszkach. W programie:
-eko-szafing, czyli wymiana wszystkiego, co Wam się nie przyda, ale innym tak - polecamy szczególnie odzież ciążową i dziecięcą
- butik z bielizną, także dla kobiet w ciąży i mam karmiących
- dla dzieci - warsztaty recyclingu

16.04 o godz. 15:00 na Radziwiłłowskiej 29/6 zapraszamy na wiosenne wietrzenie szaf!!
Prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia (groszki@groszki.com.pl)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry