reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

Zabawy twórcze realizowane są w formie wykładowo-ćwiczeniowej. Prowadząca pokazuje i omawia przykłady zabaw fundamentalnych, niektóre z nich ćwiczone się bezpośrednio z dziećmi, inne na sobie. Dodatkowo omawiane są normy rozwojowe dziecka na różnych etapach życia.
W zajęciach można uczestniczyć z dzieckiem do 18 miesiąca życia.
Nowa edycja rozpoczyna się w środę 4 maja o 11-12.oo, druga równoległa grupa rusza 9 maja - w poniedziałek o 17.30-18.30. Można się zapisywać już teraz.
Koszt pojedynczych zajęć to 30 zł, karnet na wszystkie zajęcia (5 spotkań) kosztuje 135 zł.
Zapraszamy :)
 
reklama
oczywiscie mamy stronę: www.groszki.com.pl

Zajęcia jakie przygotowaliśmy dla Mam z dziećmi:
- gimnastykę dla mam, w poniedziałki o 13:00 i 18:00 (to dla tych Mam, które już wrociły do pracy) i w czwartki o 12:00
- Klub Mam, czyli najpierw wspólna zabawa mam z dziećmi, a następnie zabawa dzieci z animatorem i czas dla Mam na rozmowy w swoim gronie - w czwartki o 10:30
- zajecia dla dzieci dostosowane do wieku dziecka:
dla mam i niemowląt - spotkania w poniedziałki o 11:15 oraz warsztaty języka migowego dla niemowląt w środy o 10:30
dla dzieci w drugim roku życia - spotkania w poniedziałki o 10:00
dla dzieci od 2 do 4 lat przygotowanie do przedszkola w czwartki o 13:30 oraz logorytmika z wczesna nauką czytania we wtorki o 10:00
dla przedszkolaków - zajęcia podczas których poznają kulturę krajów europejskich - w poniedziałki o 16:30

W przygotowaniu zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 1 do 3 roku zycia.

Po szczegóły zapraszam na stronę!
 
mam do odsprzedania:


49 zł za kupon o wartości 150 zł na pakiet fryzjerski: strzyżenie + regeneracja włosów z maską pod sauną + modelowanie + profesjonalna porada stylisty + parafina na dłonie w renomowanym salonie kosmetycznym PARENDI. Dodatkowo otrzymasz 20% zniżki na farbowanie.


Parendi fryzjerstwo Kraków | gruper.pl
 
BLW to metoda wprowadzania pokarmów stałych, nie za pomocą popularnych papek i łyżeczek, lecz pozwalająca dziecku samodzielnie się karmić już od pierwszych niemlecznych posiłków.

Na warsztacie dowiecie się jakie są zalety takiego karmienia i jakie są zasady wprowadzania pokarmów, opowiemy też o bezpieczeństwie przy stole! Warsztat prowadzi psycholog, mama - praktyk BLW. Zapraszamy! szczegóły na www.groszki.com.pl

miejsce: Groszki, Radziwiłłowska 29,
czas: czwartek, 28.04. godz. 18:00
 
Nie wiem czy temat nadal aktualny ale ja mam LUTEINA 50 - całe oryginalne opakowanie to jest 30 tabletek i jedną otwarte około 18 szt jeszcze zostało. Ważnosc do 2013 marzec.
ODDAM za darmo czekają do odbioru
 
Zmiana planów :
Zajęcia odbywają się we środy, od godz. 12:00 do 13:30
. Prowadzić je będzie Małgosia Szymkowiak, dyplomowany nauczyciel jogi metodą Sivanandy. Cena: 70 zł za 4 spotkania, 20 zł jednorazowe wejście.
 
reklama
Zmiana planów:
Zajęcia odbywają się we środy, od godz. 12:00 do 13:30. Prowadzić je będzie Małgosia Szymkowiak, dyplomowany nauczyciel jogi metodą Sivanandy. Cena: 70 zł za 4 spotkania, 20 zł jednorazowe wejście.
 
Do góry