reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Witam!

Poszukujemy dzieci (chłopców i dziewczynek) w wieku od 5 do 12 lat na finałowe pokazy mody festiwalu ART&FASHION w Starym Browarze w sobotę, 22.10.2011!

Casting, na którym wybierzemy dzieci do pokazu będzie miał miejsce w poniedziałek i wtorek (17 i 18 października) od 9:00 do 18:00 pod adresem Chełmońskiego 17/3 w Poznaniu.

Uprzejmie proszę o uprzedni telefon w celu umówienia się na konkretną godzinę.
61 866 30 60
501 479 030

Pozdrawiam i do zobaczenia,
POZNAŃ FILM SUPPORT
 
reklama
Witam wszystkich Poznaniaków:-)
Poszukuję osób które oddały by ciuszki po swoich dzieciaczkach. Jestem w 24tyg. ciąży a to moje pierwsze dziecko:happy: muszę skompletować całą wyprawkę a wiadomo jakie są ceny w sklepach:-(
Gdyby ktoś chciał pomóc dziekuję serdecznie!!!
mój mail ivoncasi@wp.pl
pozdrawiam
 
Sprzedam kombinezon 9-12M 25zł

i śpiworek do wózka cena 20zł odpowiedni gdzieś tak do max 1,5 roku bo mój Dominik ma 90cm i już mu mały :tak:
 
Nie czekam na reklamy, ale rzetelne polecenia bądź nie-polecenia. Wielu "fachowcom" wydaje się, że mogą nas łatwo oszukać. Ja zaliczam się niestety do grupy kobiet nie znających się na mechanice pojazdów i dam sobie wcisnąć każdy kit:-(. W Poznaniu jest wiele ASO, ale które u licha wybrać. Mam Volvo.
 
Gosiu ja zamawiam Spiworek od wozka:) na priw napisz mi gdzie go moge odebrac:)
MamaGabi umówiłyśmy się na wczoraj ....czekałam :sorry2:trzeba było smska wysłać że nie przyjedziesz :blink:

edit: już sprawa jasna ale w razie co jak już będziesz mogła i chciała daj znać :)
 
Ostatnia edycja:
jak masz volvo i chcesz serwisowac w ASO to polecam - Karlik przy Malcie - jest jeszcze serwis volvo na kaczej ale zdecydowanie go nie polecam i z tego co wiem to nie jest ASO...
 
reklama
Do góry