reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

W takim razie ja bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy i oczywiście pomocy każdej doświadczonej dziewczyny. Szukam wózka dla dzieci rok po roku. Wybrałam sobie kilka modeli i korzystając już z pomocy kilku osób na bb dokonałam selekcji :). Ostatecznie doszłam do wniosku, że najbardziej mi odpowiada jane powertwin ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: POWERTWIN spacerowy trójkołowiec dla bliźniąt.
Chciałam jeszcze poznać Twoją opinie na temat tego wózka czy faktycznie jest dobry i warty swojej ceny. Najbardziej zależało mi na tym aby wózek był lekki bo niestety będę musiała go po kilku schodach wnosić i znosić. Dobrze, żeby łatwo podbijał się na krawężnikach. No i oczywiście, żeby oparcie było dla dziecka wygodne. Zauważyłam, że w niektórych modelach przednie oparcie jest bardzo krótkie, nie wiem jak to wygląda w przypadku tego wózka. Niewykluczone, że nie będę miała szansy go na żywo obejrzeć przed zakupem :( dlatego te informacje są dla mnie istotne.

firma Jane jest firmą bardzo dobrą, wózek ten jest lekki waży około 15 kg ( czyli jak na wózek dla dwójki dzieci niedużo ) skrętny, bardzo dobrze się prowadzi , dzieci mają wygodnie , oparcie jak na tego typu wózek jest wysokie więc twoje starsze dzieciątko będzie miało wygodnie :-)
 
reklama
Szukam zajec 1-,2-,3- godzinych w domach kultury, w klubach malucha gdzie mozna byloby pojsc z 2 latkiem.
Moze byliscie gdzies, albo slyszeliscie. No i jak sie ceny ksztaltuja za takie zajecia.
 
co do spacerowek ja polecam inglesine trip, maly, wysokie oparcie, Tygruynka dla starszego dziecka jak znalazl:)

co do wozka z duza gondola to polecam Roan Kortina, jak co moge sprzedac, cena do uzgodnienia, gondola 80c, szeroka i jedna z wiekszych:) pompowane kola i wahacze, prowadzil sie swietnie cala zime, basia jezdzila od lipca do marca;)

Jagmar a o wozek dla dzieci rok po roku to pytaj na-tuske ona ma swietny:) pegperego duette chyba to sie nazywa, kazda z forumek chyba juz go prowadzila na jednym ze spotkan bo zawsze natalia robi nim furore jezdzi lepiej niz te pojedyncze nawet lzej niz te male parasolki, prowadzi sie leciutko i ma kierownice:) a dzieci maja w nim raj:D
 
rikapa dziękuję za odpowiedź cieszę się, że opinia się potwierdziła

skrzat oglądałam go i faktycznie prowadzi się dobrze ale jest dużo większy niż jane i cięższy a ja będę go musiała do piwnicy po schodkach taszczyć, waga i łatwe składanie w tym przypadku biorą górę ;)
 
ceny to ok 25/30zł, ale w niektorych miejscach musisz podpisać umowę lub wykupić zajęcia na cały miesiąc, wpisz w google "klub malucha poznań" i poszperaj w nich, większość ma takie zajęcia. ja też dopiero zaczynam szukać jak coś mi wpadnie w oko to Ci prześlę adres.
 
P1160481.jpgP1160483.jpgP1160485.jpgP1160478.jpgP1160479.jpg
Mam do sprzedania bardzo ciepły kombinezon dla Twojego dziecka firmy Tiny Ted rozmiary na zdjęciu ale ze spokojem założy je dziecko które ma rozmiar 68 i mniejsze
Cena 19,99
Na wszystkie nurtujące pytania odpowiem zapraszam
 
an82 o Pliko jest duzo dobrych opini, podobna jest inglesina zippy, ale to dosc drogie spacerowki, musialabys sie przymierzyc czy dobrze sie prowadzi (dla mnie pliko za niskie) a co do maclarenow to uwazam ze sa przereklamowane:p Mnie nie zachwyciły a też miałam etap na nie:p
 
reklama
Do góry