reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Mój S jak nie ma czasu sam robić to oddaje do przeźmierowa do mechanika gdzies na rogu rynkowej taki starszy facet blisko przystanku autobusowego jak chcesz moge sie zaptac o namiary
 
reklama
Cba a podaj namiary na brata albo ten serwis, mam vw i potrzebuje malej pomocy:) niunias a co do ASO nie pomoge...sama szukam bo rok temu gosciu u m w pracy "robil" nam auto i nam sioe teraz tak zepsulo ze musielismy caly silnik wymieniac:(:angry::angry:
 
zaufany mechanik to podstawa a najczęściej musimy kilu sprawdzić by w końcu miec dobrego-mój brat serwisuje u Karlika auta i jest zadowolony
 
Jezuuu, no to zaczęłam trząść porami. Na innym forum jakiś TYP:crazy: polecił mi speca w Komornikach. Pojechałam tam i na dzień dobry zaczął wymieniać "droga pani, ależ tutaj będzie roboty":szok: Uciekłam stamtąd. Ktoś już gzieś wspominał o Przeźmierowie, czy mogę prosić o namiar?
 
ja zwykle starałam się kupować jedzenie na jakichś targach, małych straganikach, zawsze jeszcze pytałam skąd je mają, żeby mieć pewność że na pewno z Polski a najlepiej z wielkopolski ;) Wiadomo, że im jedzenie mniej sztuczne, i im bardziej lokalne tym dla naszych dzieci po prostu bardziej zdrowe. Niestety jako pracująca mam często nie mam czasu żeby chodzić po straganach, ale przeglądając internet znalazłam sklep internetowy wiemcojem.pl i zamawiam tam jedzenie od lokalnych rolników, na prawdę jestem zadowolona że udało mi się znaleźć cos takiego ;)
 
ale czy masz pewność od kogo w rzeczywistości pochodzą te produkty? wiem, że kiedyś warzywa ekologiczne można było kupić w sklepie ze zdrową żywnością przy przystanku tramwajowym na Podgórnej. nie wiem czy nadal je mają, ale pamiętam że były to małe okazy buraków, ziemniaków, marchewek itp... wszystko uprawiane bez nawozów, ale cena też wyższa niż na ryneczku
 
@Munie
generalnie jak sobie wejdziesz na ich stronę wiemcojem.pl to przy każdym produkcie jest napisany producent. Mniej więcej to wygląda tak że ktoś z wiemcojem jedzie do rolnika, odbiera plony :-) i dostarcza do ludzi - fajny pomysł uważam. Dodatkowo jest także podana informacja jak daleko od Poznania mieści się dany rolnik, z tego co zaobserwowałam nie jest to dalej niż 100 km od Poznania.
 
reklama
Dziewczyny poszukuję stroju dla pastuszka na jasełka wiecie może czy ma ktoś na wypożyczenie / odsprzedanie :confused::confused::confused:
 
Do góry