reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
Rikapa mnie przeswiecie ale ja jednego dnia zachorowalam na maclarena i poejchalam obejrzec do PiM i co..wielkie rozczarowanie, nawet mi argumentow zabrakla by meza przekonac (chociaz dla mnie kasa za duza jak na spacerowke) prowadzilo sie to niezbyt fajnie...:( Zwykle espiro metro lepiej sie prowadzilo niz maclaren xlr i xt. XT z Basia polozona przy podbijaniu tracil rownowage i odchylal sie w tyl. Poczytalam duzo opini w necie i tez sa skrajne jesli chodzi o maclareny, duzo jest ze "fajne" ale jednak niewarte swej ceny, ze siatek nie wolno wieszac bo sie przerwacaja...! Ja postawialm na Inglesinę Trip:) Jutro jedziemy odebrac, zobaczy sie! Ale na allegro tez dosc dobra cene maja, a poza tym wozek od wielu lat na rynku i popoluarny, opinie ma dobre, wysokie oparcie, ejst lekki a prowadzilo sie go najlepiej ze wszystkich jakie mialam w reku w PiM;D
 
tez chyba kuie inglesine kurde bo p oco mam wydawac kase full jak potrzebuje tylko na wakacje i galerie i male wypady a tak to mam wozek
 
brzoskwinka ja chce te radyjko,telefon i zolwika:) i jeszcze ta pilke,mlotek i pszczole:) wiec odloz mi prosze:) napewno kupie je od ciebie:) tylko daj znac kiedy bedziesz tutaj w poblizu albo moze wpadniesz do nas na osiedle na kawke i ciastko:)
 
reklama
dobrze, odłożone :-)


edit.

SPRZEDAM zabawkę CHICCO cena 20zł w pełni sprawna
po naciśnięciu zwierzątka słychać ich odgłosy, a na organkach jest do wyboru kilka melodyjek w zależności od klawisza.

DSCF1436.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry