reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

jestem :-)
coneco odradzam pierre cardin to też wymysł coneco niestety
cybexa wózków nie widziałam ale ani chicco ani bebe nie są za dobre to już lepsze są inglesina trip lub abc design giro :-)

wszystkie spacerówki na polskim rynku są do 15 kg ale np maclaren w Polsce do 15 kg a w Anglii do 25 kg :-) i dlatego jest bardziej wytrzymały :-)

edit. graco składa się w tzw. naleśnik a nie w parasolkę :-)
 
reklama
czyli ten graco jest najlepszy z tych co ja widzialam czy ten mclaren co wczesniej sie pytalam lepszy?

ja niedługo kur.wicy dostanę przez ten moj coneco.. :/
 
no kosztuje ale jak Adaś skończy w nim jeździć to ze spokojem za dobrą kasę go sprzedasz lub kup używany i tyle :-)
 
ja tez ciagle mysle o maclarenie hmmmm
rikapa czemu te chicco niezbyt? kurcze akurat nam się podobają tylko z tego co wyczytałam opinie to cięzki
 
Rikapa a wytłumacz mi proszę o co chodzi z tym, że właściwie wszystkie wózki mają niby ograniczenie wagowe że max15kg, a wiekowo że do 3 lat.. bezsens.. czasem nie mogę się połapać ;/
 
ja tez ciagle mysle o maclarenie hmmmm
rikapa czemu te chicco niezbyt? kurcze akurat nam się podobają tylko z tego co wyczytałam opinie to cięzki

kółka w nich się psują i i stelaże dlatego ich nie polecam mamy 1 sztukę i od roku stoi

Rikapa a wytłumacz mi proszę o co chodzi z tym, że właściwie wszystkie wózki mają niby ograniczenie wagowe że max15kg, a wiekowo że do 3 lat.. bezsens.. czasem nie mogę się połapać ;/

ogólnie spacerówki są do 15 kg a czy dziecko ma 2 czy 3 lata to już nie ma znaczenia :-) firmy przyjęły po prostu że 3latek ma 15 kg i tyle :-) chodzi o to że nasze stelaże nie wytrzymują większej wagi dziecka i się łamią
 
reklama
Do góry