reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
a zobacz sobie cybex topaz...
a Wy jaka macie?

kurcze nie wiem czy poczekac do roczku i jak dostanie kasę to kupic maclarena czy inny wziąc...

zalezy mi na duzej budce, regulacja podnożka, wmiarę lekki, dwie rączki ma być zajebiscie dobry:p
 
ten cybex jeszcze fajniejszy, tylko jak się sprawdzą te kólka? może rikapa doradzi.
my mamy inglesine trip. jak dla mnie b.dobry. tez ma regulacje podnózka.
jak Ci sie nie śpieszy to zaczekaj do roczku, my tez okolo roczku kupowalismy parasolke. nie wiem czy parasolki sa zajebiscie dobre:p jak kupisz parasolke to docenisz wozek 3w1:)
 
Body cena 1-1,50zł za sztukę

59539718.jpg
59539718.jpg
87.jpg62.jpg91.jpg85.jpg92.jpg66.jpg96.jpg
 
Brzoskwinka wizualnie kosmos, po kółeczkach widac ze bedzie problem z jazda po chodnikach . często te wózki które wyglądają nowocześnie i kosmicznie są bardzo niewygodne w prowadzeniu itp. jak dla mnie taki wózek jest tylko na pokaz bo praktyczny to w cale.
widzialas jak ja sie meczylam z jazda moja parasolka a ten ma jeszcze mniejsze kóleczka..wiec bedzie jeszcze gorzej. takie moje zdanie.
aha i ta jest do 15kg wiec za 2kg Adas juz nia nie pojedzie!
 
reklama
Do góry