reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
Czy możecie mi polecić jakiś firmy/sklepy meblowe w Poznaniu? A może kupujecie przez internet i macie sprawdzone miejsca?
 
no wiec sprawdzamy naszego eksperta"P
pani karolino badzo prosze o infoprmacje po co jest przycisk na kierownicy wozka peg perego duette sw? jeden szary jest do regulacji kierownicy a drugi?
;p:-D

drugi przycisk to atrapa :-)

Potwierdzam eksperckość Rikapy! Mi naprawdę pomogła w wyborze fotelika (a szłam po inny;-)) i jestem bardzo jej wdzięczna:tak: I w ogóle super, że można tak na Ciebie liczyć i jeszcze nas nie pogoniłaś za te wszystkie pytania :* powinni Ci płacić za nadgodziny:tak:

Jakby co ja mam fotelik Romer King Plus
5421.jpg

i wózek Baby Design Sprint
86a3a001-bc03-45bc-af58-d16084bf6bb2_product.jpg

jak ktoś się nad takimi zastanawia to służę poradą jak się sprawują :tak:



bardzo dobre pytanie, też mnie to zastanowiło w wózku Natuśki :-p

Rikapa (oraz inni jeśli wiedzą) ja mam pytanie odnośnie wózków do biegania - czy faktycznie musi być jakiś specjalny czy wystarczy np zwykła trójkołowa spacerówka?

wózek do biegania powinien być wyposażony w hamulec ręczny :-) bez niego ani rusz :-)
 
Hejka
zależy co chcesz kupić
Czy to ma być nowe czy używane.
Zależy co potrzebujesz ja dzisiaj kupiłam używaną komodę z litego drewna 80cm wysokości i 40cm szerokości za 90zł bo taką potrzebowałam
 
Może którejś z dziewczyn się przyda Oddam za darmo
 

Załączniki

  • 1437997176_1.jpg
    1437997176_1.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 29
kupiłam na gumtree gdzies kiedyś szukałam i natknęłam się na tą komodę
Jeszcze ładna jest w jysku też taka mała szerkość okolo 40cm wyskosci chyba ze 100cm ale z płyty a nie z litego drewna
 
reklama
Izabela20, ja mogę Ci polecić meble, które ja sama kupowałam. Nie kupowałam ich w żadnym sklepie meblowym w Poznaniu tylko przez Internet właśnie. To są meble z firmy Sauthon. Mają oni naprawdę bardzo duży wybór, także każdy coś znajdzie co przypadnie mu do gustu. Mebelki są naprawdę bajeczne jeżeli chodzi o wygląd ale przede wszystkim to są naprawdę bezpieczne. Wykonane są solidnie, także nie obawy o rozpadnięcie się łóżeczka z dzieckiem w środku czy coś w tym rodzaju. Jeżeli chcesz to mogę Ci podesłać zdjęcia tych mebli, które ja wybrałam, a teraz na szybko to możesz je sobie oblukać na stronie amko.com.pl. Tam właśnie są ich produkty. Ja kupiłam te meble 2 lata temu i są jak nowe.
 
Do góry