reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Pinka tak sobie myślałam że jeśli mało tych ozdóbek potrzebujesz to lepiej kupić takie z opłatka jak ja miałam ;-)no chyba ze wymyślisz jakiś torcik z masą cukrową ;-)i chcesz sama się w to pobawić :tak:

masę marcepanową możesz też dostać gotową u siebie chyba nawet szybciej dostaniesz niż w polsce i na allegro też jest ale jakbyś chciała sama zrobić to dużo migdałów potrzeba i jest troszkę z tym roboty ale możesz zrobić masę cukrową
tu masz na masę cukrową
Wielkie Żarcie - Biała Masa Cukrowa

niżej masz zdjęcia różnych ozdóbek i torcików zrobionych z tej masy żeby mieć jakiś kolor dodajesz na końcu barwnik :tak:

i tu
Czekolada plastyczna do wykonania róż - cincin.cc - witaj w krainie inspiracji smaku

i tu
Plastyczna masa cukrowa do ozdabiania tortu, dzieci - porady dla rodziców

:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia edycja:
kurcze dziewczyny poszukuje jakis ozdób na torta typu rózyczki itp wiecie moze czy na allegro dostane???? bo szukałam ale jakos nie moge znalesc

Witaj. U nas tego w sklepie jest multum od różyczek po figurki i różne takie, naprawdę wspaniałe.:tak:Jeżeli bardzo ci zależy mogę ci wysłać napisz do mnie. Z pewnością da się to załatwić;-)
 
Gosia wiesz co te pianki nie chca mi sie roztapiac:szok::szok::szok: nie wiem czy to w zimnej czy ciepłej wodzie sie je namacza?????? bo wszedzie jest podane ze tylko 3 łyzki wody na 450 gr...
 
reklama
Do góry