reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

Czemu do macicy az Mea? Wziernika nie wkladal? Jejku az mnie otrzepalo. Mne lekarz rodzinny widzial ale w ubraniu. Tutaj nie badaja chyba, ze cos by bylo nie tak. Do gina pojde w lutym w pl.
 
reklama
witajcie,
jestem grudniówką, do tej pory tylko na forum regionalnym bywałam.

Ale mam problem połogowy i widzę, ze tu aktywnie dyskutujecie, więc może coś doradzicie...
Jestem 5 tygodni po porodzie, w tamtym tygodniu już wydawało mi się , że konczę krwawienie, bo było brunatne, żółte i skąpe,wystarczyły małe wkładki; a w nocy prawie wcale. A od kilku dniu znowu różowe, obfitsze, muszę mieć podpaski. Nic mnie nie boli, ale wczoraj miałam temp.38,2 :no: I boję się no.... Jakis śluż też się pojawia.
A najdziwniejsze, ze tam na dole mam jakiś jakby piasek, drobne okruszki wyczuwalne podczas mycia. Położna nie wie co to jest? A ja już jestem w panice strasznej.
Do lekarza dopiero za tydzień mogę iść :-(
 
Czemu do macicy az Mea? Wziernika nie wkladal? Jejku az mnie otrzepalo. Mne lekarz rodzinny widzial ale w ubraniu. Tutaj nie badaja chyba, ze cos by bylo nie tak. Do gina pojde w lutym w pl.

wziernikiem ogladal ale powiedzial ze musial dotknac zeby stwierdzic czy wszystko OK ... malo go z bolu nie zjadlam !!!
 
witajcie,
jestem grudniówką, do tej pory tylko na forum regionalnym bywałam.

Ale mam problem połogowy i widzę, ze tu aktywnie dyskutujecie, więc może coś doradzicie...
Jestem 5 tygodni po porodzie, w tamtym tygodniu już wydawało mi się , że konczę krwawienie, bo było brunatne, żółte i skąpe,wystarczyły małe wkładki; a w nocy prawie wcale. A od kilku dniu znowu różowe, obfitsze, muszę mieć podpaski. Nic mnie nie boli, ale wczoraj miałam temp.38,2 :no: I boję się no.... Jakis śluż też się pojawia.
A najdziwniejsze, ze tam na dole mam jakiś jakby piasek, drobne okruszki wyczuwalne podczas mycia. Położna nie wie co to jest? A ja już jestem w panice strasznej.
Do lekarza dopiero za tydzień mogę iść :-(

a jak nie mozesz do lekarza to jedz na IP !! powinien ce lekarz zobaczyc i to jak najszybciej !!! moj mnie dzis tak nastraszyl ze szok !!
 
witajcie,
jestem grudniówką, do tej pory tylko na forum regionalnym bywałam.

Ale mam problem połogowy i widzę, ze tu aktywnie dyskutujecie, więc może coś doradzicie...
Jestem 5 tygodni po porodzie, w tamtym tygodniu już wydawało mi się , że konczę krwawienie, bo było brunatne, żółte i skąpe,wystarczyły małe wkładki; a w nocy prawie wcale. A od kilku dniu znowu różowe, obfitsze, muszę mieć podpaski. Nic mnie nie boli, ale wczoraj miałam temp.38,2 :no: I boję się no.... Jakis śluż też się pojawia.
A najdziwniejsze, ze tam na dole mam jakiś jakby piasek, drobne okruszki wyczuwalne podczas mycia. Położna nie wie co to jest? A ja już jestem w panice strasznej.
Do lekarza dopiero za tydzień mogę iść :-(

Powinnas skontaktowac sie z lekarzem:tak:moze to nic groznego ale powinnas zareagowac.
 
ja bralam te piguly przez 7 lat ! tez sie zarabiscie czulam ,cykl jak w zegarku ...ale pozniej to juz mialam kosmos jak odstawilam ! Pewnie to tylko moj organizm tak zareagowal i na innych tez by mi sie tak narobilo.ale a trakcie brania bylo super!

Przed 1 ciążą miała nieregularne @@@ i bardzo długie cykle, po porodzie brałam te pigułki a jak je odstawiłam miałam regularne cykle co 28-32 dni....:tak:

emwu ja tam się cykam, nie ma fiku miku....:no::no::no:
Znowu mnie nacieli, ale nacięcie teraz jest o połowę mniejsze od pierwszego- chociaz tyle dobrego....:tak:
Ale dziś miałam sporo krwi....:baffled::baffled::baffled:
 
Po tych pigółkach się bardzo dobrze czułam....:-D nic nie tyłam ani 1kg....:tak:
Powiem tak;- zamierzam karmić Klaudiusza pół roku i potem wrócę do tych pigółek bo jak dla mnie są świetne....:tak::tak::tak:

ja bralam te piguly przez 7 lat ! tez sie zarabiscie czulam ,cykl jak w zegarku ...ale pozniej to juz mialam kosmos jak odstawilam ! Pewnie to tylko moj organizm tak zareagowal i na innych tez by mi sie tak narobilo.ale a trakcie brania bylo super!
mam nadzieje,że u mnie też będzie ok:-)
 
Dziewczyny a kiedy po cesarce można zacząć stosować maść na bliznę? 3 tygodnie to chyba jeszcze za szybko nie? Bo nie jestem pewna, czy ta blizna się już wytworzyła. Ja po 1 operacji stosowałam maść cebulową Cepan- jest dość dobra. Tak samo można stosować Contratubex- też jest cebulowa, ale chyba ze 3 razy droższa od Cepanu, a działanie takie same.
mi pani farmaceutka powiedziala ,ze jeszcze za wczesnie...jak bede u gina to sie dopytam:tak:
 
A jak nisko macie te blizny??
Bo ja byłam cieta baardzo nisko:tak: najpierw po Antku po trzech latach nawet blizny juz nie było a poza tym to musiałabym sie na łyso ogolić zeby to cięcie było widać.
 
reklama
A jak nisko macie te blizny??
Bo ja byłam cieta baardzo nisko:tak: najpierw po Antku po trzech latach nawet blizny juz nie było a poza tym to musiałabym sie na łyso ogolić zeby to cięcie było widać.

...u mnie tez jakby pod wloskami bedzie, choc ja zawsze goliłam na tej wyskoci ...trudno to jednoznacznie ocenic ,bo kazda ma inne owlosienie;-)ale ogólnie rzecz biorąc uważam ,ze jest nisko:tak:
 
Do góry