reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

A mi się robi jakieś bolące zgrubienie po cesarce :-( 2 dni temu zdjęto mi szwy może dlatego ?:baffled: kupiłam sobie maśc na zrosty ale na ból to nie poradzi :/
 
reklama
No to poczekam :) a to prawda, że po cesarce połóg szybciej mija ? bo ja Wam powiem, że zadnych odchodów połogowych nie miałam - chyba dobrze mnie oczyścili- i leci naprawdę mało, jak ostatniego dnia okresu ..... teraz już nie krew czerwona a brązowa :)
 
No to poczekam :) a to prawda, że po cesarce połóg szybciej mija ? bo ja Wam powiem, że zadnych odchodów połogowych nie miałam - chyba dobrze mnie oczyścili- i leci naprawdę mało, jak ostatniego dnia okresu ..... teraz już nie krew czerwona a brązowa :)


:tak::tak::tak: ja tez tak mialam :) w sumie zmiescilam sie w ok 3 tygodniach jak juz nic nie lecialo !
 
A mi się robi jakieś bolące zgrubienie po cesarce :-( 2 dni temu zdjęto mi szwy może dlatego ?:baffled: kupiłam sobie maśc na zrosty ale na ból to nie poradzi :/
a pozwolili Ci juz maściami smarowac ? bo ja chciałam właśnie taką na blizne maść jakąś to pani farmaceutka w aptece powiedziała ,ze jeszcze za wcześnie jest na jakieś smarowania:confused:
Ja miałam szwy rozpuszczalne i obcinali mi tylko na koncach supełki w 3 dobie przy wyjściu ze szpitala :tak:
 
reklama
No to poczekam :) a to prawda, że po cesarce połóg szybciej mija ? bo ja Wam powiem, że zadnych odchodów połogowych nie miałam - chyba dobrze mnie oczyścili- i leci naprawdę mało, jak ostatniego dnia okresu ..... teraz już nie krew czerwona a brązowa :)
krwawienie w pierwszej/drugiej dobie , póżniej takie jak pod koniec miesiaczki trwało chyba z 5dni...ok tygodnia już tylko lekkie plamienie aż do teraz...ale takie naprawde lekkie-samych mikro wkładek używam :tak:
 
Do góry