reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

A jak u was z wagą ja tak lece w dół,że aż sie sama zaczynam martwić czy aby nie za szybko?Nie mam apetytu ale Mama podsuwa mi coraz to nowe smakołyki,które wmuszam w siebie bo karmie..zanim odeszły mi wody (wtorek 01.12.09) ważyłam 80kg,dzień po powrocie ze szpitala(04.12.09) 70kg dzisiaj 64kg....czy to normalne ?(a podobno po 30tce trudno sie zrzuca po ciąży...hmmm)
 
reklama
A jak u was z wagą ja tak lece w dół,że aż sie sama zaczynam martwić czy aby nie za szybko?Nie mam apetytu ale Mama podsuwa mi coraz to nowe smakołyki,które wmuszam w siebie bo karmie..zanim odeszły mi wody (wtorek 01.12.09) ważyłam 80kg,dzień po powrocie ze szpitala(04.12.09) 70kg dzisiaj 64kg....czy to normalne ?(a podobno po 30tce trudno sie zrzuca po ciąży...hmmm)

tez bym tak chciala !!!
 
Ja szczerze się nawet nie ważyłam:szok:

Czy któraś z już rozpakowanych miala problem z wypróżnianiem się po porodzie? Tz może po cesarce jest inaczej, ale ja (do wczoraj) miałam straszny zastój! Położna się zmartwiła, że może mi się macica nie obkurczyć:szok:
 
Ja miałam problem załatwić się po porodzie naturalnym. Teraz po cesarce samo ze mnie schodziło (nawet na leżąco do basenu jeszcze), w drugiej i trzeciej dobie załatwiałam się 3 razy dziennie :szok: Teraz prawie codziennie i też bez problemów.
 
A ja mialam problemy:confused2:
Wczoraj ruszylo i dziś tez poszło na szczęście.
Jem owoce, dziś wypije siemię lniane - grunt to odpowiednia dieta i dużo błonnika!
 
A jak u was z wagą ja tak lece w dół,że aż sie sama zaczynam martwić czy aby nie za szybko?Nie mam apetytu ale Mama podsuwa mi coraz to nowe smakołyki,które wmuszam w siebie bo karmie..zanim odeszły mi wody (wtorek 01.12.09) ważyłam 80kg,dzień po powrocie ze szpitala(04.12.09) 70kg dzisiaj 64kg....czy to normalne ?(a podobno po 30tce trudno sie zrzuca po ciąży...hmmm)

To chyba od organizmu zalezy;-)
Ja na piatą dobę po cc mam 7 kg mniej, więc nie wiem co ja zrobię z pozostałymi osmioma kg:no: tzreba bedzie sie odchudzić;-)
 
Śmiałam się w szpitalu po porodzie;-) bo salowa przyniosła mi mega pampersa i kazała załozyć, ja mówię, że mam sowje podpaski a ona na to: lepiej, żeby Pani to nałożyła i faktyznie miała rację. Jak wstałam po 24 godz leżenia i zaczęłam chodzić to zaczęlo ze mnie lecieć jak z wdospadu:-( Żadna podpaska by tego nie zniosła:-D Później juz było ok i teraz tez jest dobrze, nie dokucza mi połóg:-)
 
reklama
Śmiałam się w szpitalu po porodzie;-) bo salowa przyniosła mi mega pampersa i kazała załozyć, ja mówię, że mam sowje podpaski a ona na to: lepiej, żeby Pani to nałożyła i faktyznie miała rację. Jak wstałam po 24 godz leżenia i zaczęłam chodzić to zaczęlo ze mnie lecieć jak z wdospadu:-( Żadna podpaska by tego nie zniosła:-D Później juz było ok i teraz tez jest dobrze, nie dokucza mi połóg:-)

Ja pamiętam, jak mi takie dwa podłożyli po porodzie! Z trzy dni chodziłam w podwójnych podkładach:szok: Ja z racji cesarki na początku nie miałam czucia pod dupą, więc mi podkładali i zmieniali te mega pampersy, potem jak zaczęłam chodzić, to sama to robiłam. Na sszczęście kupiłam sobie do domu 2 paczki podkładów i się baaaaardzo przydały:-)

Powiedzcie mi jak długo powinny lecieć te odchody? Nie mam pojęcia...jak narazie mam taki okres teraz
 
Do góry