reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

Mnie powiedzieli, że po cesarce szybciej się macica oczyszcza niż po naturalnym porodzie i faktycznie ja to obserwuję. Po 10 dniach wystarcza mi zwykła podpaska, krwawienie takie jak na 4 dzień miesiączki.
 
reklama
Ja już na 4 dzień miałam zwykłe podpaski ale do dzisiaj jeszcze ze mnie leci i szczerze to poszło mi już chyba 15 paczek alwaysów po 10 plus 4 paczki podkładów w domu jak coś mi się żle goiło wg położnej:no:
 
Mnie powiedzieli, że po cesarce szybciej się macica oczyszcza niż po naturalnym porodzie i faktycznie ja to obserwuję. Po 10 dniach wystarcza mi zwykła podpaska, krwawienie takie jak na 4 dzień miesiączki.

No właśnie - ja już dziś (czyli na 8 dzień) założyłam podpaskę. Zobaczę czy wytrzyma próbę hehe jak nie to po podkłady trzeba będzie lecieć, bo się skończyły:sorry:
No i polożna mi powedziała, że jak bedzie zastój w jelitach (brak stolca), to można się nabawić nieciekawych rzeczy:szok:
Mnie zawsze przeczyszczało po kawie na czczo hehe zobaczymy jak będzie, bo mam rzeczywiście problemy z opróżnianiem, ale zawsze je miałam.
 
A u mnie na 6 dobe po porodzie tak różnie z tym krwawieniem ale zaobserwowałam, że wszytsko zależy od tego ile sie ruszam, od wczoraj jak się bardziej rozrusząłam i więcej zaczęłam chodzić to więcej mi się oczyszczyciło, ale to pewnie kwestia kilku dni. Generalnie zuzywam około 5 podpasek na dobe (tych duzych, takich długich, na noc:tak:)
 
A u mnie na 6 dobe po porodzie tak różnie z tym krwawieniem ale zaobserwowałam, że wszytsko zależy od tego ile sie ruszam, od wczoraj jak się bardziej rozrusząłam i więcej zaczęłam chodzić to więcej mi się oczyszczyciło, ale to pewnie kwestia kilku dni. Generalnie zuzywam około 5 podpasek na dobe (tych duzych, takich długich, na noc:tak:)

Mam to samo:-D Ja się ruszę, to leci. Ale leci i dobrze, bo bym musiała po lekarzach się szlajać jeszcze...albo jakieś tablety łykać...
T mi kupil podkłady, ale chyba już mi się nie przydadzą (podpaski wystarczają;-)) Niech się oczyszcza:-)
Podobno po cesarce krócej trwa połóg?
 
Mam to samo:-D Ja się ruszę, to leci. Ale leci i dobrze, bo bym musiała po lekarzach się szlajać jeszcze...albo jakieś tablety łykać...
T mi kupil podkłady, ale chyba już mi się nie przydadzą (podpaski wystarczają;-)) Niech się oczyszcza:-)
Podobno po cesarce krócej trwa połóg?

Z Antosiem trwał u mnie 6 tyg więc normalnie.... ale koleżance po cc po 3 tyg sie skonczył;-)
 
reklama
U nas jest 4 tygodnie i 1 dzien po CC ,i juz od 2 tygodni jade na samych wkladkach higienicznych ! tak naprawde czyscilam sie porzadnie tylko w szpitalu a w domku to tylko lekko brudzilam ! Od 2 dni nie brudze juz w cale ,\choc ostatnio mialam przestuj 2 dniowy myslalam ze to juz koniec az nagle wyciekl ze mnie zolty gil ( takie kurze bialko jednak bylo bardziej zolte) i od 2 dni znowu spokoj - wierze ze to juz koniec :-D
 
Do góry