reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś płyn do higieny intymnej przeznaczony do używania podczas połogu i jakiś krem na ujędrnienie brzucha po porodzie?jakiego balsamu zamierzacie używać po porodzie?mnie na szczęście ominęły rozstępy(chyba, że pojawią się po porodzie:-()i szukam czegoś do ujędrnienia całego ciała.
pozdrawiam

jesli chodzi o zel do higieny intymnej to ja kupilam lactacyd femina a balsam - tez jeszcze czegos szukam !!!
 
reklama
balsam nie mam tez pojecia, ale poza lactacydem (tez go biore) , wez ze soba zwykle szare mydlo, bo jesli beda szyc to rana bez porownania sie latwiej goi przy szarym mydelku bialy jelen :) buzka
 
balsam nie mam tez pojecia, ale poza lactacydem (tez go biore) , wez ze soba zwykle szare mydlo, bo jesli beda szyc to rana bez porownania sie latwiej goi przy szarym mydelku bialy jelen :) buzka

Mój gin powtarza cała ciążę- najlepsze szare mydełko i po porodzie też:tak: mam te w płynie- biały jeleń:-)
 
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś płyn do higieny intymnej przeznaczony do używania podczas połogu i jakiś krem na ujędrnienie brzucha po porodzie?jakiego balsamu zamierzacie używać po porodzie?mnie na szczęście ominęły rozstępy(chyba, że pojawią się po porodzie:-()i szukam czegoś do ujędrnienia całego ciała.
pozdrawiam

Ja tez polecam Lactacyd:tak:uzywam go juz od bardzo dawna i jest super;-)pozatym zabieram tez Tantum Rosa a do brzuszka mysle ze jak narazie to chyba bede uzywac tego co do tej pory czyli Fissan.
 
reklama
Do góry