reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

reklama
A mi sie potwornie nei chce iśc na wizyte do gina... dość mam już rozkładania nóg... no ale pewnie teraz ostatni juz raz i na jakiś czas spokój będę miała.;-)
 
kurcze a mi sie nie podoba bo mam stan podgoraczkowy ... 37,1 ... i sie boje czy mi sie jakies zakarzenie nie robi ... bo wczoraj to co babka mowila ze sluz jest z zapachem nieteges i teraz mi zimno ... zaczynam sie denerwowac ...
 
wczoraj byłam u gina i dostałam microgynon-boję się tylko,że zaczne po tym tyć...tak poza tym to wszystko jest ładnie zagojone:tak::-)
jak to Kochana było u Ciebie? miałaś jakieś skutki uboczne?

Po tych pigółkach się bardzo dobrze czułam....:-D nic nie tyłam ani 1kg....:tak:
Powiem tak;- zamierzam karmić Klaudiusza pół roku i potem wrócę do tych pigółek bo jak dla mnie są świetne....:tak::tak::tak:
 
A ja już się nie mogę doczekać wizyty u gina w poniedziałek bo trochę się niepokoję....już ponad 6 tyg minęło a ja dalej na wkładce mam brązowe upławy a wczoraj to nawet trochę świeżej krwi zobaczyłam:no:
Mam nadzeję że to tylko pozostałości

Może resztki Ci zostały, ale idz jasne!:tak: niech Cię zbada, będziesz spokojniejsza;-)
 
Po tych pigółkach się bardzo dobrze czułam....:-D nic nie tyłam ani 1kg....:tak:
Powiem tak;- zamierzam karmić Klaudiusza pół roku i potem wrócę do tych pigółek bo jak dla mnie są świetne....:tak::tak::tak:

ja bralam te piguly przez 7 lat ! tez sie zarabiscie czulam ,cykl jak w zegarku ...ale pozniej to juz mialam kosmos jak odstawilam ! Pewnie to tylko moj organizm tak zareagowal i na innych tez by mi sie tak narobilo.ale a trakcie brania bylo super!
 
reklama
A ja mam od rana dobry humor. :)
Wczoraj po 3 tyg i 2 dniach od porodu mielismy pierwsze fiku miku :):tak::-).
Nic nie bolalo , zadnych problemow. Fakt ,ze nie byla to rewelacja . Mialam obawy i odczucia tez nie takie jakby sie chcialo ale to dopiero 3 tyg minely. Jeszcze cialo wraca do normy.
Najwazniejsze jednak ,ze juz dzialam jak nalezy :).
Zycze innym kobitkom rownie szybkiego powrotu do formy :).

Kurcze , musze wrocic na form bo mi was brakuje.
Do soboty mam jeszcze u siebie mame ale potem juz bede sie udzielala bardziej regularnie :).
 
Do góry