reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

Mnie ściąganie szwów po cc nic nie bolało. Do tego stopnia, że ordynator mnie pytał przy wypisie, czy dam je radę sama ściągnąć :-). W sumie nie zgodziłam się, ale chyba to było proste, bo lekarz tylko je odwinął i jednym pociągnięciem wyciągnął.
Co do wydzielin, to mi już też zanika te krwawienie. Przechodzi w bardziej takie śluzowate zabarwione na różowo. Chyba się kończy.
No i jeszcze 4 tygodnie i można wrócić do seksu :-).
 
reklama
Ja rodziłam SN I ściąganie szwów nic nie bolało.
Ale za mocno ścisneli mi szwy i na 5 dobe myslałam, że zwariuję- strasznie bolało i swędziało.
 
U mnie już ponad miesiąc po a jeszcze pojawia się śluz zabarwiony na różowo. Co do zdejmowania szwów to w zasadzie by nie bolało gdyby nie to, że za długo mnie przetrzymali i dwa wrosły. No i właśnie te dwa bolały. Nie wiem kto się bardziej namęczył przy zdejmowaniu ja czy lekarz:)
 
ja się wybieram do gina albo w poniedziałek albo w piątek:-Dciekawe co mi przepisze:tak:

Ja nic nie chcę od ginki tylko pozwolenie na sex :-D:-D
Od tabletek z dala!!!! szatańskie nasienie noo:-D

Jejciu dlugo:-(u mnie mija dzis dwa tygodnie i prawieze juz nic nie leci:-)tez takie tylko brazowe ale moglabym we wkladkach chodzic;-)mysle ze juz niedlugo bedzie po:tak:

długo? nie wiem nie rodziłam nigdy, ale chyba w normie;-)
tak czy siak już przeszło i teraz może być tylko lepiej:tak:
Jak mi tylko ginka powie, że można, to się na T rzucę jak wygłodniała lwica:-D:-D
 
To teraz ja o swoim POŁOGU, najgorsze były 3 pierwsze doby, w pierwszą to zmieniano mi podkłady i myto, bo mnie znieczulenie jeszcze trzymało, a teraz leci coraz mniej, wiadomo skurcze macicy przy karmieniu najgorsze no i rana wtedy bardzo boli po cieciu, ale nie jest źle, wystarczą mi teraz tylko wkładki leci znikomo :) przy karmieniu trochę więcej ... no i cyce bolą od nadmiaru pokarmu :baffled:odciagam laktatorem bo robią się boleśnie twarde i boję się zastojów
 
A mi marzy się długa posiadówka:tak:żeby się odprężyć, odpocząć, bardzo mi tego brakuje i sama nie wiem kiedy można sobie na to pozwolić.


oooo ja tak samo nie lubie prysznicy tylko kapiele ehhh tez juz sie nie moge doczekac jak cholerka .... i tez niewiem kiedy bedzie bezpiecznie ... hmm


a jesli chodzi o moj polog to mi najgorsze tez pierwsze 3 doby potem co raz mniej a od kad wyszlam ze szpitala to tez tylko taki sluz podbarwiony ale polozna mi powiedziala zebym sie nie zdziwila jak jeszcze krew tyrsnie ze czasem tak bywa ale poki co prawie nic nie ma wlasciwie moglabym wkladek uzywac ale jakos i tak siedze w domu poki co i uzywam najzwyklejszych podpasek a dopiero 17 dni pologu wiec ledwo ponad 2 tyg zobazymy co bedzie dalej
 
reklama
Do góry