reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

U mnie wzoraj miney 3 tyg od porodu.
Zagoilam sie juz calkowicie (na zewn) jakis tydzien temu.
Nie krwawie ani nie plamie od kilku dni . Od 2 nawet nie mam kropelki :)
I korci mnie co by dzis poszalec.
No "szalenstwo " to moze zbyt duzo powiedziane ale tak na probe choc raz ;-)
Tak czy inaczej chyba sie umowie do gina moze nawet na jutro co by mnie sprawdzila wewnatrz i dala przyzwolenie :). No i wkladke trzeba zalozyc jak najszybciej.
 
reklama
Witajcie ja wczoraj byłam u ginki bo zrobił mi się zastój w piersiach i wydzielina z pochwy miała jakiś dziwny zapach i dostałam Augmentin i Flucozole do wybrania. Poza tym u mnie juz koniec karmienia od dziś biorę Biomergan na zatrzymanie laktacji bo przy antybiotyku to już nie możliwe a dopochwowo niemożliwe bo mam jeszcze wydzieline popołogową.
 
Witajcie ja wczoraj byłam u ginki bo zrobił mi się zastój w piersiach i wydzielina z pochwy miała jakiś dziwny zapach i dostałam Augmentin i Flucozole do wybrania. Poza tym u mnie juz koniec karmienia od dziś biorę Biomergan na zatrzymanie laktacji bo przy antybiotyku to już nie możliwe a dopochwowo niemożliwe bo mam jeszcze wydzieline popołogową.

o jaka szkoda, ale zdrowie twje najwazniejsze:)zawsze sa jakies plusy ,bedziesz mieć ładne piersi:)i mąż bedzie sie mogł nimi zajmowac bo z moich jak sie tylko ich dotknie od razu leci mleko. mało pociagajace:confused:
 
Witajcie ja wczoraj byłam u ginki bo zrobił mi się zastój w piersiach i wydzielina z pochwy miała jakiś dziwny zapach i dostałam Augmentin i Flucozole do wybrania. Poza tym u mnie juz koniec karmienia od dziś biorę Biomergan na zatrzymanie laktacji bo przy antybiotyku to już nie możliwe a dopochwowo niemożliwe bo mam jeszcze wydzieline popołogową.


Nie wiem jak jest z tym Flucozole, ale ja jak brałam augumentin to normalnie karmiłam małą.
 
o jaka szkoda, ale zdrowie twje najwazniejsze:)zawsze sa jakies plusy ,bedziesz mieć ładne piersi:)i mąż bedzie sie mogł nimi zajmowac bo z moich jak sie tylko ich dotknie od razu leci mleko. mało pociagajace:confused:

czy ja wiem???? po zasuszaniu zostaja mega zwisy!!! moja mama tez mi to powiedziala ze gdyby nie zasuszanie to pol biedy a tak.... ja sama po sobie juz widze co sie dzieje... nieapetyczne zwisajace nalesniki!!fuj
 
Stosowałam Microgynon 21, i byłam zadowolona. Brałam 5 lat z przerwami....:tak::tak::tak: Ale nie karmiłam piersią...:no:
wczoraj byłam u gina i dostałam microgynon-boję się tylko,że zaczne po tym tyć...tak poza tym to wszystko jest ładnie zagojone:tak::-)
jak to Kochana było u Ciebie? miałaś jakieś skutki uboczne?
 
czy ja wiem???? po zasuszaniu zostaja mega zwisy!!! moja mama tez mi to powiedziala ze gdyby nie zasuszanie to pol biedy a tak.... ja sama po sobie juz widze co sie dzieje... nieapetyczne zwisajace nalesniki!!fuj

to jest chwilowe ... po jakims czasie piersi wracaja do stanu normalnosci !!



a u mnie dzis byla polozna i posciagala mi szwy w srodku bo strasznie mnie denerwowaly !! i powiedziala ze ladnie to mam poszyte i ladne sie goi :) ale za to wydzieliny maja jakis nieteges zapach i chyba bede sie musiala wczesniej przejsc do gina ... narazie kazala to przemywac tantum rosa i zobaczymy w piatek ja to bedzie sie ksztaltowac !!
 
to jest chwilowe ... po jakims czasie piersi wracaja do stanu normalnosci !!



a u mnie dzis byla polozna i posciagala mi szwy w srodku bo strasznie mnie denerwowaly !! i powiedziala ze ladnie to mam poszyte i ladne sie goi :) ale za to wydzieliny maja jakis nieteges zapach i chyba bede sie musiala wczesniej przejsc do gina ... narazie kazala to przemywac tantum rosa i zobaczymy w piatek ja to bedzie sie ksztaltowac !!

ups moja polozna tam nie zaglada tylko pyta...le ostatnio tez poczulam dziwny zapach na wkladce choc juz nie krwawie prawie od tyg!nie myslalam ze to cos zlego... szwy chyba zaczynam gubic ztego co maz mowil chyba 1 za szybko wypadl bo cos tam dziwnego sie zrobilo! ale boje sie isc do gina zeby mnie tam za mocno nie tknąl... tak to mnie juz nic nie boli ale jaky zaczal gmerac to pewnie bym oszalala w koncu w piatek dopiero mina 3 tyg!

Dzieki Mea za pocieszenie! mam nadzieje ze moje piersi sie znormalizuja bo sa straszne naprawde!!!
 
U mnie chyba juz koniec uff!;-) Ile może z człowieka lecieć nooo:-D
Ale i tak mogę pomarzyć o ... trzeba czekac na 'pozwolenie' ale to juz niedługo:-)
 
reklama
A ja już się nie mogę doczekać wizyty u gina w poniedziałek bo trochę się niepokoję....już ponad 6 tyg minęło a ja dalej na wkładce mam brązowe upławy a wczoraj to nawet trochę świeżej krwi zobaczyłam:no:
Mam nadzeję że to tylko pozostałości
 
Do góry