reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

maarta100 moja kumpela miała wkładkę i niestety zaszła w ciążę- była w szoku. Mało tego wkładka wrosła poprzecznie w łożysko.
Ale może miała zle założoną- nie wiem.

No własnie tego sie boje, niby to wygoda ta wkładka bo ma się spokój na długi czas ale i minusów tez ma sporo.
 
reklama
a ja zakupiłam sobie zamiast pasa poporodowego takie wysokie figi modelujace brzuch i posladki i dzis wskoczyłam w to na dwie godzinki do dżinsów które zakupiłam wkoncu nieciazowe i nie dresy:-) i odrazu lepsze samopoczucie:laugh2: polecam jak ktos ma z tym problem

Desmont wrzuć linka na takie figi. Ja bym sobie chętnie też takie sprawiła.
 
No własnie tego sie boje, niby to wygoda ta wkładka bo ma się spokój na długi czas ale i minusów tez ma sporo.

a ja jestem zdecydowana na wkladke.
moze sie nie przyjmie ale kazda metoda ma minusy i plusy.
o kazdej metodzie slyszy sie czarne historie.

ja na tabsach bylam 6 lat - watroba juz nie chce.
prezerwatywy odpadaja bo nie lubie.
podwiazane jajnikow jest chyba niemozliwe bez wskazan medycznych.
zeli i globulki to chyba dla nastolatkow a nie stalych partnerow z bogatym zyciem seksualnym.
nic inngo mi wiec nie pozostaje.
 
a ja jestem zdecydowana na wkladke.
moze sie nie przyjmie ale kazda metoda ma minusy i plusy.
o kazdej metodzie slyszy sie czarne historie.

ja na tabsach bylam 6 lat - watroba juz nie chce.
prezerwatywy odpadaja bo nie lubie.
podwiazane jajnikow jest chyba niemozliwe bez wskazan medycznych.
zeli i globulki to chyba dla nastolatkow a nie stalych partnerow z bogatym zyciem seksualnym.
nic inngo mi wiec nie pozostaje.

ja to sie az boje ruszyc ten temat ... bo najprawdopodobniej gin mi zaproponuje tabletki z uwagi na PCOs ale ja juz tez mam ich powyyzej d ... juz mialam z nimi problemy ze nei wspomne o tyciu !!! masakra !!
 
zaraz jak minie gorączka po wszytskich narodzinach, nasze dzidzie nabiora troszke słodkiego ciałka, to otworzymy nowy wąte. Jak zapobiegać:) hiiihi, najpierw był wątek staramy sie a teraz po narodzinak bedzie wątek zabiezpieczamy sie:)
 
zaraz jak minie gorączka po wszytskich narodzinach, nasze dzidzie nabiora troszke słodkiego ciałka, to otworzymy nowy wąte. Jak zapobiegać:) hiiihi, najpierw był wątek staramy sie a teraz po narodzinak bedzie wątek zabiezpieczamy sie:)

Jak to mawiał ktoś z mojej rodzinki - najlepsza jest szklanka wody, ale nie przed tylko zamiast:-D

a ja dalej krwawię:confused2: T już się cieszył, że szybko przestanę cieknąć odchodami:laugh2: ale dupa:confused2:

i w ogóle wkładki laktacyjne schodzą u mnie jak woda:szok: tak mi mleko cieknie...stanik co chwilę zmieniam, bo czasami zachlapię po karmieniu...
 
Luuuzna ty się przejmujesz że dalej krwawisz???
A co ja mam powiedzieć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale z Hanią też tak długo mi leciało więc jeszcze czekam!

Z anty to ja chyba dalej będę tabletki wcinać albo nad zastrzykiem się zastanowię....

Ja zakupiłam pas poporodowy i wszystko super tylko że zapominam go zakładać:zawstydzona/y:
A w dodatku żeby mięśnie się nie rozleniwiły trzeba troszkę brzuszków poćwiczyć a kiedy ja mam na to znależć czas:szok:
 
Ja jestem mile zaskoczona:tak: poniewaz jestem dopiero 4 doba po porodzie a leci ze mnie tak,ze od jutra same wkładki chyba zaczne stosować:tak:
Brzuchala nie mam juz prawie wogóle ,wiec ciesz się ,ze wstrzymałam sie od zakupu pasa:tak:
...za to wkładek laktacyjnych zuzywam hurtowe ilosci...leci z cyców,ze hej !
 
Ostatnia edycja:
Ze mnie troche leci ale poki co podklady sa mi niezastapione.. zmartwilam sie jak zobaczylam dzis skrzepa... ale podobno tak moze byc uffff... strasznie szwy mnie ciagna... jak siadam to podtrzymujesie jak sie da i tak samo jak wstaje.. dlatego zdecydowalam sie poki co karmic Julke na lezaco bo wtedy mi najwygodniej a i malej widze ze to odpowiada. chcialabym juz dojsc do formy bo w wc czuje sie strasznie niepewnie.
 
reklama
Do góry