reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

co dopasow ja nosze od 5 doby po porodzie sn pas sciagajacy...i nic mi sie nie dzieje choc kazali dopiero po skonczeniu krawienia...

a co do anty to ja sie zaspiraluje 7 tyg po porodzie i narazie nie chce slyszec o kolejnej ciazy:-D

Ja pasow nie noszę;-)
A T już mi oświadczyl, że kupujemy mega paczkę gumek i koniec:-D
Do anty mamy uraz przecież:laugh2:
I dobrze nawet, bo truć się nie muszę:-)

a w ogole to ja krwawię jeszcze:eek: 1 dzień nie krwawiłam i znów się zaczęło:baffled:
 
reklama
A z doswiadczeniń któraś wie kiedy mozemy zacząc cwiczyc. po cc słyszałam ze po 6 tygodniach mozna powoli cos zaczynac ale w sumie to nie wiem, w koncu poprzecinane były wszytskie mieśnie.
 
A T już mi oświadczyl, że kupujemy mega paczkę gumek i koniec:-D
Do anty mamy uraz przecież:laugh2:
I dobrze nawet, bo truć się nie muszę:-)

a w ogole to ja krwawię jeszcze:eek: 1 dzień nie krwawiłam i znów się zaczęło:baffled:
Mnie gin namawia na wkładkę, ale musze się zastanowic. Najgorsze w tych spiralach jest to, że zdażają sie ciąze pozamaciczne:-(
A wiesz, że i ja wczoraj nie krwawiłam cały dzien a dzisiaj znowu... więc tak szybko nie minie:-(
A z doswiadczeniń któraś wie kiedy mozemy zacząc cwiczyc. po cc słyszałam ze po 6 tygodniach mozna powoli cos zaczynac ale w sumie to nie wiem, w koncu poprzecinane były wszytskie mieśnie.

Wiesz, wszytsko zalezy indywidualnie od organizmu, ja drugi raz cc miałam i gin mi powiedział, zebym przynajmniej przez 3 miechy zapomniała o aerobiku.
 
Mnie gin namawia na wkładkę, ale musze się zastanowic. Najgorsze w tych spiralach jest to, że zdażają sie ciąze pozamaciczne:-(
A wiesz, że i ja wczoraj nie krwawiłam cały dzien a dzisiaj znowu... więc tak szybko nie minie:-(


Wiesz, wszytsko zalezy indywidualnie od organizmu, ja drugi raz cc miałam i gin mi powiedział, zebym przynajmniej przez 3 miechy zapomniała o aerobiku.

Co do wkladki nie masz pewnosci czy twoj organizm ja przyjmnie ,ja mialam 2 i kada mi sie obsunela :eek: stracilam tylko sporo kasy !

co do cwiczen mi tez gin kazal jakies 3 miechy uwazac na siebie i sie nie forsowac !
 
Ja pasow nie noszę;-)
A T już mi oświadczyl, że kupujemy mega paczkę gumek i koniec:-D
Do anty mamy uraz przecież:laugh2:
I dobrze nawet, bo truć się nie muszę:-)

a w ogole to ja krwawię jeszcze:eek: 1 dzień nie krwawiłam i znów się zaczęło:baffled:


spokojnie ! ja tez tak mialam ,myslama ze to juz koniec a tu zonk ahahha ,czyscialam sie 4 tygodnie ! ogolnie krwawialam tydzien w szpitalu ,pozniej juz tylko brudzialam.po 4 tygodniach nie leci ze mnie juz nic !
 
Ja się do wkładki nie namówię:no:

A co do krwawienia, to takie ledwo ledwo ale jest...czasami czuję znów jak leci (szczególnie przy karmieniu takie dziwne uczucie hihi)
 
Ja się do wkładki nie namówię:no:

A co do krwawienia, to takie ledwo ledwo ale jest...czasami czuję znów jak leci (szczególnie przy karmieniu takie dziwne uczucie hihi)

Bo przy karmieniu macica wciaz sie obkurcza i powoduje szybsze oczyszczenie! mi niedawno lecialo zołte bialko jajka 2 dni i po tym juz jestem wyczyszczona ,nic juz nie leci od jakiegos czasu :)
 
My tez przy karmienu sie kurczymy ,tak mi sie zdaje dziwne uczucie. ale skoro sie kurczy tobardzo dobrze bo ten brzuszek z przodu strasznie mnie denerwuje:/
 
a ja zakupiłam sobie zamiast pasa poporodowego takie wysokie figi modelujace brzuch i posladki i dzis wskoczyłam w to na dwie godzinki do dżinsów które zakupiłam wkoncu nieciazowe i nie dresy:-) i odrazu lepsze samopoczucie:laugh2: polecam jak ktos ma z tym problem
 
reklama
maarta100 moja kumpela miała wkładkę i niestety zaszła w ciążę- była w szoku. Mało tego wkładka wrosła poprzecznie w łożysko.
Ale może miała zle założoną- nie wiem.
 
Do góry