reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
Czy ktoś mi może powiedzieć jak ma wyglądać poświadczenie od polskiego ubezpieczyciela o przysługujących zniżkach?:sorry2:Szczególnie interesują mnie osoby teraz mające ubezpieczenie auta w Quinn Direct:sorry2:My mamy zniżki u nich,ale musieliśmy w ciągu 2 tygodni donieść list z PZU,potwierdzający,że P miał i jakie zniżki w Polsce plus dopisek,że zrezygnował z tegoż ubezpieczenia:tak:P zawiózł tydzień temu a babka mówi,że ona tu widzi tylko jakieś numerki i nie wie co to jest,nie rozumie a w ogóle jak dla niej to wygląda na ksero:szok:Trza było widzieć jak mój P się wściekł:szok:Mało tego,powiedziała,że tam nawet jego danych nie ma:baffled:Oczywiście ją uświadomił gdzie jest jego imię i nazwisko:-D
Papier był oryginalny z pięczątkami,podpisami,żadne ksero...To była taka tabelka z okresami ubezpieczoniowymi a pod spodem napisane było,że P ma tyle i tyle zniżek...Formularz tzw.europejski,tzn.po polsku i po angielsku objaśnienia:sorry2:
A dziś przyszedł list z Quinn Direct,że nie mogą tego papierka uznać i że do 7 maja mamy wysłać inny,potwierdzający zniżki bo nam ubezpieczenie o 1000E rocznie wzrośnie:wściekła/y:Fajnie,że dali znów 2 tygodnie czasu na to ale gorzej,że nie wiemy jaki inny papier mamy wysłać,tym bardziej,że teściowie,załatwiając w PZU ten świstek mówili po co nam to i facet powiedział,że taki właśnie papierek wystawiają,innego formularza nie mają:dry:
To co ma być w końcu napisane w tym potwierdzeniu z PZU?
 
tichonek mój wujek miał miesiąc temu taką sytuacje,przywiózł z PL składki na papierze wyglądającym jak ksero,w AXA powiedzieli ze ma byc papier firmowy(znaczy kolorowy ma byc np napis PZU) i załatwił nowy papier i uznali mu składki,ten co jest czarno-biały jest wysłany faxem i takiego nie chcą tutaj musi byc kolorowy:/:/
 
Chodzi chyba o to aby papier z PZU mial orginalne logo my tez dwa razy z tego co pamietam dosylalismy bo niby zmienily sie przepisy i duzo ludzi tutaj przekrety robilo jak doslalismy z orginalnym logo bylo ok i tez bylo napisane od korego roku jakie pojazdy,dodam ze my mamy w Axsie

A dwa czemu Twoj malozonek zrezygnowal z ubepieczenia w kraju hm...my mamy auto i tutaj i w kraju i oba sa na Jarka tutaj dopisana zostalam ja do ubezpieczenia ale nie musielismy rezygnowac z ubezpieczenia w kraju
 
reklama
tichonek tak jak dziewczyny pisza musisz im ten dokument w kolorze przeslac:sorry2::sorry2:znajomy tez musial dosylac:tak: a jak w kolorze dostali to bylo juz wsio ok A to ze oni tych slupkow z cyferkami nie rozumieja to sie nie przejmuj - w koncu to kraj farmerow:laugh2::laugh2: a tak powaznie to po doslaniu kolorowego oryginalu powinno juz byc bezproblemow Dziwie sie ze quinn robi takie problemy:szok: nio ale moze zeczywiscie zbyt wiele przekretow bylo.......
a jak im formularz spasuje to i wtedy olsnienia dostana i slupki z datami pojma w mig:-p
powodzenia
 
Do góry