reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
dranissimo
Ja wyslalam moja forme 5 tyg przed przejciem na maternity, zapoznilam sie, i tydzien pozniej dostalam odpowiedz. Trzeba wyslac nie pozniej niz 6 tyg przed planowanym przejsciem na maternity :)

No to ja chyba tez juz sie spoznilam... ;/ No nic, w tym tygodniu musze to nadrobic...
Dzieki!! :)
 
Hej
Mam zapytanie. Kiedy trzeba sie starac o maternity leave, tzn kiedy podanie skladac, bo czytam neta i maja jakies stare dane, a wiem, ze Wy na bierzaco jestescie z tym wszystkim, wiec pytam ;) Z tego, co sie orientuje to pare tygodni przed, jakies cos sie wypelnia i gdzies wysyla, albo zanosi do socjala (?). Narazie ciagle pracuje, ale czas sie 'obudzic' i pomyslec juz o tym, zeby nie przespac :)
Dzieki wielkie! :)

ja forme bralam z socjala a wysyła się na 6 tyg przed planowanym pójściem na maternity
ale ja sama się spóźniłam i jak szłam 8 listopada na maternity to formę wysyłaam pamętam 20 października:tak: o odpowiedź dostałam na szybko w ciągu tygodnia :tak:
 
kamcia*,sandrulinska,dzindusia - aplikowalyscie moze o rent relief online?Mam jedna watpliwosc przy wypelnianiu..:sorry:i chcialabym podpytac;-)
 
w takim razie chyba wysle te forme poczta..:confused2:

Wiem ze pisalyscie kilka razy,ale nie pamietam:sorry:wiec pytam znowu;-)
Jak jest z przedluzeniem FISu?Wysylaja forme czy trzeba samemu im wyslac?I kiedy:po wygasnieciu obecnego,czy jakos przed?
dzieki za pomoc:tak:
 
madbebe ja tez nie robiłam tego rent reliefu jeszcze:sorry:
a z FIS u przyślą Ci sami forme przynajmniej powinni przed zakończeniem około miesiąc
 
reklama
ViKamciaG a musialas im jakies zalaczniki dosylac? Jakies metryki chrztu, czy akty malezstwa itp? Bo patrze, ze na odwrocie formy pisza, ze owe sa wymagane :/ Sa?
 
Do góry