reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne-becikowe i inne co w tym dziale miescic sie moga ;]

no czasami moje pedantyczne i perfekcyjne podejscie do papierków sie przydaje.
Ja spokojna, a i mam nadzieję, że reszta też będzie w razie potrzeby:-)
 
reklama
dziewczyny, które maja inne nazwiska niż będa miec maluchy. zaświadczenie z urzędu mozna odebrać wcześniej żeby maluch juz w szpitalu w książeczke miał wpisane własciwe nazwisko. co prawda urzędnicy sie dopytuja dlaczego przed porodem, ale zawsze mozna powiedzieć, że po porodzie to się z dzidzią siedzi, a nie po urzedach lata.
to samo z uznaniem ojcostwa podobno można wszystko załatwić przed porodem.
 
"Chociaż nowe reguły wejdą w życie wraz z 1 stycznia 2012 roku, becikowe na nowych zasadach będzie przyznawane matkom, które zaszły w ciążę w kwietniu 2012 roku i później."
 
reklama
dla niezorientowanych mam, które nie wiedzą jak sie zabrac za rejestrację dziecka W USC itd. (mimo iż wczesnej pisałam jakie dok. itd) ... Ślub i Wesele, Dziecko - Załatw Formalności - PLUSC | www.usc.pl na tej stronie jest odnośnik "Zapytaj wirtualnego doradcę" (napis nad gęgolącą Panią)... obok niej mozna krok po kroku zaznaczac czy jestesmy matkami samotnymi, w zwiazkach, czy jest tatuś itd... i na koncu ukaze się nam wykaz dokumentow i etapow jak co gdzie i kiedy w USC zalatwic.
 
Do góry