reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawa o alimenty i ustalenie

Za 4 miesiące urodzę dziecko. Ojciec dziecka w ogóle się nim nie interesuje. Chciałabym się dowiedzieć czy dziecko musi mieć nazwisko ojca? I czy jest możliwość ograniczenia mu widzenia się z dzieckiem? I ile powinny wynosić alimenty jakie powinien mi płacić? Aaaaa i jeszcze bym zapomniała zapytać czy on może mi zabrać dziecko? Bo ja mam 16 lat, a on jest już pełnoletni.
Majka dziecka Ci nie odbierze,ale do osiągnięcia przez Ciebie pełnoletności za dziecko odpowiadają Twoi rodzice skoro on się nim nie interesuje.
 
reklama
Kochana zawsze masz prawo zmienić sędziego,bo np.nie jest bezstronny.Wnosisz o to do Prezes Sądu.Ponadto tak jak piszą dziewczyny masz prawo się odwołać tylko musisz zachować terminy.

Tak wiem ... zresztą juz się odwołałam i teraz sprawa będzie w innym sądzie. Ale zanim jeszcze potem napiszę uzasadnienie to najpierw chce zobaczyć odpowiedź exa na swój pozew bo mi sedzina na sprawie nie chciala pokazać. Mam prawo do wgladu i też wystąpiłam do sadu żeby mi je udostepnili. Kurde o każdą pierdółkę trzeba się zwracac z pismem ale to nic ... dam sobie radę a swojemu byłemu jeszcze trochę krwi napsuję. Niech się lepiej przyzwyczaja :)
 
Tak wiem ... zresztą juz się odwołałam i teraz sprawa będzie w innym sądzie. Ale zanim jeszcze potem napiszę uzasadnienie to najpierw chce zobaczyć odpowiedź exa na swój pozew bo mi sedzina na sprawie nie chciala pokazać. Mam prawo do wgladu i też wystąpiłam do sadu żeby mi je udostepnili. Kurde o każdą pierdółkę trzeba się zwracac z pismem ale to nic ... dam sobie radę a swojemu byłemu jeszcze trochę krwi napsuję. Niech się lepiej przyzwyczaja :)
No niestety tak u nas już jest....
 
Witam wszystkich!
mam goraca prosbe do Agi82, czy moglabys mi przeslam tabelke jak wyliczyc koszty utrzymania dziecka. jak to sie robi? z gory wielkie dzieki
 
mam pytanko....w sprawie alimentów....słyszałam ze nie dostane alimentów na dziecko bo spodziewam sie drugiego z innym mezczyzna...nie jestem w związku małzenskim...a jedna znajoma mi mówiła ze jęsli bd miec 2 dziecko z innym męzczyzną to ten 1 za swoje płacic nie musi ze obowiazek spada na tego z ktorym bd miec to 2....jak to jest...
 
reklama
Do góry