reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
CLEO GDAŃSK TO DLA MNIE I MOJEGO MEŻA NAJPIĘKNIEJSZE MIASTO W POLSCE
GDYBYM MOGŁA TO ZAMIESZKAŁA BYM W GDAŃSKU:tak: :-) ALE TO MARZENIE, UWIELBIAM MORZE
 
reklama
Adasiu ja za samym Gdańskiem nie przepadam, tłoczno tu i wieje od morza :-D za to uwielbiam stare Miasto, tyle razy tam byłam i mimo to zawsze jak tam jestem to znajduje cos nowego. jakbyście kiedyś byli to zapraszam :)
 
Ja w Gdansku bylam tylko raz w zyciu... W Stoczni na koncercie Jean Michel Jarre`a. :-D :tak:

A co do mapki,to jest zaktualizowana,ale i tak cos Was na niej jest malo...
 
mju jak tylko będziecie to daj znać i albo umówimy sie w Sphinxsie (nie dosć ze fajnie to jeszcze w miare tanio jak za takie jedzenie) albo u mnie albo ja wpadnę do Krynicy.
Kilka lat temu pracowałam w okresie letnim w Krynicy - było super !!! ależ mam co wspominać ale nie wszystkim mogę sie publicznie chwalić :-D;-):laugh2:
 
pamiętam ten koncert, jak były próby to swiatła widziałam od siebie z balkonu a wcale nie mieszkam bliśko tej stoczni. Na sam koncer wyjechaliśmy nad jeziorko choc mąż bardzo chcial sie wybrac bo dostawali z pracy bilety
 
Nie normalnie wymiękam.... JA CHCE LATO!!!!!!! I MORZE!!!!!! I PIASEK!!!!:tak::baffled:

Ja jeszcze nigdy nie byłam w Gdańsku ale moi znajomi co roku tam jadą i są zachwyceni.
 
Cleo, ja mam taki sentyment do trojmiasta, gownie do Sopotu i Gdańska, mój mąż tam studiował, pracował, ja tez tam pracowałam i pomieszkiwałam u niego w akademiku na "waleta" ach... cudne czasy, młodość i beztroskość, dawno juz tam nie byłam, JA TEZ ZAPISUJE SIĘ DO CIEBIE NA KAWKĘ!! ;-) jeśli mozna oczywiście ;-)
MJU ja mam w Warszawie jedyna kuzynke, matke chrzestna Leonka, tazke napewno kiedys sie tam wybiezemy, teraz bylismy z męzem na 2 dni po świętach, szkoda ze wczesniej się nie dogadałysmy! ;-)
 
reklama
Do góry