reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

reklama
O,widze ze we trojeczke sie udzielamy!!!

A co na to reszta dziewczyn,pewnie wakacyjny relaksik :-)....to co czekamy az sie inne kobietki odezwą?!
 
Część dziewczyn wyjechała, ale przecież można zrobić kilka spotkań.
Trzeba by ustalić jakieś miejsce i dzień, godzinę.
 
Hej! Dawno mnie nie było, ale też bym się chętnie spotkała :tak: Z tym, że ja pracuję, więc tylko popołudnia wchodzą w grę lub lepiej jeszcze weekendy :sorry2:
 
Myślę, że zdecydowanie albo około 10-tej albo 17-tej bo w innych godzinach to ciężko wytrzymać.
Rozumiem, ze jakiś plac zabaw? Może na Leśnym. Popołudniu jest tam już cień, no i ogromna piaskownica i trochę innych rzeczy. Jak znacie inne fajne miejsca to piszcie.
 
reklama
Miejsce fajne, godzina też :-)
Ale podbno ma padać cały ten tydzień i ma się rozpogodzić dopiero pod koniec następnego. To może w piątek 6 sierpnia :confused: Czy wolicie wcześniej :confused:
 
Do góry