reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bara Ewa i Maja..sprawdziłyście czy Was nie ma na jakiejs kawusi i ciastku ? ;-)
 
reklama
Nie wiedziałam że jesteście z Wrocławia?:szok:Ja teraz mieszkam pod Wrocławiem, ale nie ma problemu, jak trzeba to sie podjedzie:-):-):-)na jakaś kawke i ciacho, tylko trzeba sie szybko zorganizować zanim Maja nam czmychnie do Londynu:tak:Bedzie przedspotkanie trzech listopadówek, ale w sumie to Inna moze też wpaść bo z okolic Opola to wcale nie jest tak daleko:-DJak jestescie chętne to sie dogadamy:-)
Ewa a gdzie dokładnie mieszkasz??
 
No, ja to jakbym dobrze depnęła po gazie to w 1,5 godzinki jestem we Wrocku :-).
Bara, czasem jeździmy do Wrocławia na zakupy, więc jak będziemy się wybierać - to dam Ci znać, może uda nam się jakoś dogadać :tak:
 
o cholerka!!! zapomniałam przelać kasy na hotel a to do 7.06 trzeba!!! tak szczerze mówiąc nie wiem jak wyrobię finansowo! najwyżej przyjadę i będę popijać wodę kranówę:no::no::no:!!! mam tyle teraz wydatków na czerwiec i lipiec że na jedzenie mi chyba nie wystarczy. oj krucho u mnie strasznie z forsą!!!!
 
Ewa na Łukasińskiego mieszka mój kuzyn:-)a mój mąż na początku roku pracował na kościuszki. Ja mieszkałam w śródmieściu, na Św.Wincentego na przeciko szpitala MSW i blisko zajezdni na słowiańskiej:-)a teraz mnie na wioche wywiało, ale nie wróciłabym do miasta za nic:no:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry