reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pola jeszcze sporo czasu :-) co do lokali to pewnie ze Wam podam w swoim czasie (na tyle osob trzeba bedzie zrobic rezerwacje)..a jako miesce spotkania proponuje Rynek naturalnie :-)
 
reklama
Megusek wybacz ze nie dotrzmalam slowa co do wplaty ale po pilnych dyskusjach w domku stwierdzilismy ze postaramy sie przyjechac ale nie chemy nikogo wiazac umowa i robic problemu jak by nam sie nie udalo wiec wycofujemy sie z rezerwacjiii wybacz jeszcze raz ale balagan u nas panuje nie ilosierny obecnie w domku :baffled: :dry:
 
Kurcze chyba się pokiełbasiło łeeee.... :sick:prawdopodobnie 7 lipca będę miała wesele, tzn. jeszcze młodzi nie prosili, ale doszły mnie słychy.
Z jednej strony cieszę się :-), bo lobię takie rodzinne imprezy i żadne inne w tym roku się nie kroi, a z drugiej akurat to musiało wypaść w terminie naszego spotkania :dry:
 
he, he...jeszcze się okaże że na spotkanie przyjdą tylko trzy osoby...powoli każdy się wykrusza, a o niektórych wieść zaginęła...
 
No nawet mnie nie wkurzajcie, to ja bidna dziecka chrzest wykombinowałam w innym terminie, i z Holandii się tłukę tysiące kilometrów a Wam się tyłków nie chce ruszyć??? Oj, uwaga,. bo zawitam do każdej z osobna-tak sobie trasę wyznaczę:-D Dobra, chyba za ostro, niech te grzeczniejsze panny się nie obrażają, ale miło byłoby gdyby było nas jak najwięcej...Myślę, że jak zaplanuje się coś odpowiednio wcześniej i zależy na tym osobie, która zaplanowała to wszystko jest do zrealizowania. Ale musi się chcieć no i oczywiście muszą być warunki...Ok, w takim razie proponuję podsumować kto przyjeżdża a kto nie? Megusek możesz taką aktualną listę wykonać? Bo Ty jesteś najlepsza "w te klocki".
 
Pola po co tu liste robic, bedziesz Ty i ja, Anii i Cynamonka, Inna i Kaira...hmmm moze Meggi ale nie potwierdzila. Lucy tez niepewna, Kasiajanosz milczy a Dorota j.w.
 
no to na razie jest nas sześć...ale jest na 100 procent pewne że do lipca ktoś się jeszcze wykruszy. tfu, tfu...nie będę krakać:-D:-D:-D
 
Hej co to za pesymizm. A moze ktos przybedzie, zamiast sie wykruszyc?
swoja droga Pola ma troche racji...
 
Może nie bedzie tak zle, my na 50% jesteśmy na spotkaniu, nie wiem na pewno bo wesele mamy w czerwcu i nie wiem jak z kasa i czy mój mąż dostanie wole w pracy. Ale jak sie wszystko po mojej mysli ułoży to jestesmy:tak: tylko dokładnie gdzie to juz wiadomo????
 
reklama
Bara wiadomo że w Krakowie a dokładniej 7.07.byłoby fajnie gdyby udało wam się przyjechać.
Cynamonka rzeczywiście. lepiej liczmy na to że ktoś do nas dołączy. w 50%kandydatkę już mamy:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry