reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No ja nie zmianiam zdania więc na mnie możecie liczyć w 100%:-) dobre i 50% kolejnej forumowiczki:-D
 
reklama
ja nie potwierdzałam dlatego z ejeszcz enie wiem na 100%- bo nie wiem jak nasz pracownik chce urlop- bo pod koniec lipca ma slub.....wiec ja ta decyzje o przyjezdzie podejme w ost chwili- tzn blizej czerwca- choc nie ukrywam z eb bym chciała sie z Wami spotkac- jak ta dewiza:dla chcacego nic trudnego;-) zobaczymy
 
no a jak przyjade to spac w Krak nie bede- bo pod K-kowem mam mame(moje rodzinne tereny- teraz na długi weekend majiwy tam jedziemy):-)
 
No i ja na 100% będę (chyba, że zatrzyma mnie trzęsienie ziemii albo jakiś inny kataklizm).I mam nadzieję, że jeszcze nas przybędzie :tak: .Bo ubywać to już nie ma z czego :-D ;-)
 
a my 1.05 maja najprawdopodobniej będziemy w Powsinie /pod Warszawą/ a 3.05 w warszawskim ZOO...może któraś będzie to przelotem powiemy wieeelkie cześć:-D:-D:-D!!!
 
aniii, my mieliśmy jechać na majowy długi weekend do mojej babci, ale okazało się, że babcia wyjeżdża do sanatorium, więc nie ma noclegu :-( .No i przewodnika ;-) .A szkoda, bo może byśmy się tak przelotem spotkały w Zoo ;-) , koło małpek albo miśków ;-) :laugh2:
 
O, właśnie zauważyłam, że nie napisałam gdzie mieliśmy jechać, hi hi ;-) .No bo nie wszyscy muszą wiedzieć, że mam babcię w Warszawie:-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry