reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dobra, dziewczęta, nie ma zmiłuj się. Spotkanie odbyć się musi!:-) Z planowanego 7.07 chrzciny przełożyliśmy tydzień wcześniej, czyli 7 będę w Karkowie.
Kto wie na dzień dzisiejszy, że będzie na pewno, jesli nic nagłego nie wypadnie??
Ja wraz z Mają i Maćkiem (moim mężem) będziemy.
Krakowianki, zaproponujcie jakąś przyjemna knajpę na Kazimierzu :cool2: z dużym ogródkiem, żebyśmy się pomeścili...
A co do konkretów, to 7, czyli soboto ok. której??Może jakieś wczesny wieczór lub późne popołudnie?
 
reklama
Pola, ja na pewno będę (chyba że faktycznie wypadnie coś niespodziewanego,ale mam nadzieję,że nie).
Oj, będzie się działo w Krakowie w lipcu :-D :laugh2: ;-)
 
dziewczyny co do spotkan to byalm dzis na czyms fantastycznym !! 25lecie pozycia sasiedzkiego organizowala to moja przyszla tesciowa kabarte zrobila byla tv i gazeta w knajpce z medalami i dyplomami poprostu super!! chcialabym miec 55lat i modz sie tak wyglupiac i bawic!!!
mam nadzieje ze nasz impreza wypali i bedzie rownie zabawine !!:-)
 
No ja myślę, że nasza imprezka wypali i będzie jak najbardziej udana :tak: .A później będziemy ją sobie wspólnie wspominać, przeżywać i ... planować następną :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Tak sobie was podpatruję jeśli chodzi o spotkanie, bo my też takowe organizujemy...
Fajnie... wy w lipcu, a my mamy plany na czerwiec... w okolicach Bożego Ciała - cały weekend!!!
Ależ to jest fascynujące... ogólnie nie znamy się i tak pragniemy się spotkać... zresztą wy też:)
 
Wiecie dziewczyny, tak "połaziłam" po forum i poczytałam o innych spotkaniach forumowiczek i doszłam do wniosku że jesteśmy SUPER!! Tak szybko i małoproblemowo się uwinełyśmy:tak::-)z wybraniem miejsca i wstępnymi ustaleniami. BRAWO!!!
 
a mówią, że baby nie potrafią się wspólnie dogadać;-) ......a tu proszę jaka solidarność jajników:-D .
 
A to chyba dobrze, że udało się nam dogadać, bez problemów, bez wymyślania ;-) . Krótko, zwięźle i na temat :-) :tak: .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry