reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

reklama
Mam pytanie do Bestyi:p odnośnie zapisów na spotkanie.
Czy jak byłam zapisana na spotkanie w grudniu (to, które się nie odbyło) to automatycznie jestem też na liście spotkania styczniowego?
Jak próbuje się zapisać to wyskakuje mi błąd rejestracji, że taki użytkownik jest zarejestrowany.
Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.
Pozdrawiam


ja mam to samo, jednak chętnie zjawie się na spotkaniu ... tylko nie pamietam na ktorą godzine sie zapisywałam ....;)
 
Jestescie na liście, one obowiązują, myślę,że w niedługim czasie dostaniecie mailowo informację z prośbą o potwierdzenie przybycia.
 
Kilka zdjęć ze spotkania w Krakowie.
Pozostałe będą do obejrzenia na aktywnemamy.pl w relacji ze spotkań

a06.jpga02.jpga04.jpga13.jpga19.jpga21.jpga10.jpga05.jpga26.jpga15.jpg
 
Także i ja dziękuję za spotkanie
było przemiło, dziewczyny przesympatyczne
świetne urozmaicenie codziennego życia i spotkania się z innymi mamami, a mój syn bardzo zadowolony nowym miejscem, zabawkami i towarzystwem :)
to kiedy następne?
 
ja również jestem bardzo zadowolona ze spotkania! Polecam! miło spędziłam czas i nie żałuje, że na nie przyszłam! Synuś zadowolony:happy:
 
Ja też jestem bardzo zadowolona, że udało mi się przyjść. Pani rehabilitantka super! :) Przekazała nam mnóstwo cennych informacji.. szkoda, ze spotkanie nie mogło potrwać jeszcze dłużej :)
Zgłaszam się już na następne spotkanie, no i czekam na wieści, bo słyszałam coś o pomyśle zorganizowania wyjazdu w czerwcu dla mam i dzieciaczków? To byłby naprawdę SUPER pomysł! :)
 
Ja też jestem bardzo zadowolona ze spotkania, tylko kurcze niestety nie kojarzę nicków z konkretnymi osobami na spotkaniu. Ja byłam na 10, była któraś z was?
 
reklama
Do góry