reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

reklama
Dziewczyny - spotkanie niestety odwołujemy. Pogoda nas uziemiła totalnie:-( Widzimy się pewnie w styczniu:-) Będziemy dawać sygnały, znaki i informacje:)
 
Jutro niestety nie. P. Dorota nie mogła ruszyć z Poznania. Nasz kurier utknął , gdzieś w Polsce. No i stwierdziłyśmy, że dla Was też mało fajnie
 
Dobrze że weszłam na ten wątek bo miałam już tego nie robić i bym tam jutro kwitła z maluchem :)
Szkoda, bo chodniki nieodśnieżone, a przynajmniej nie wszędzie, spacerki ciężko idą i cieszyłam się na to spotkanie.
Czekam w takim razie na kolejny termin. Pozdrawiam
 
my też się bardzo cieszyłyśmy warsztatowo i towarzysko, jednak brak podstawowych rzeczy potrzebnych do organizacji skutecznie uniemożliwił sprawę :-(
 
ciesze sie ze spotkanie zostało przełożone, sama zostałam uziemiona i nie mogłabym przyjechać :( w takim razie czekam z niecierpliwością na styczeń
 
reklama
W zamian za to możecie się towarzysko spotkać w środę 8 grudnia o godz. 10:00 na pogaduchy, poczęstunek i chwilę relaksu do Sztamki. Zapisy u mnie na maila spotkania@babyboom.pl. Miejsc niewiele. Dzisiaj dostaniecie mailing, na ten temat. Spotkanie darmowe dzięki GoGadze:-)
Jeszcze jedno- baaardzo ważne- dostałyście info z Aktywnych Mam, że nie ma spotkania?
 
Do góry