reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
Rozmawiałam z moją gin przez telefon. Mogę normalnie funkcjonować jak do tej pory. Nie muszę leżeć, więc jestem do dyspozycji 15,16 stycznia lub 22,23,24 stycznia. To jak? Udałoby się jeszcze zmienić tę felerną dla mnie datę 17go? :-)
 
Rozmawiałam z moją gin przez telefon. Mogę normalnie funkcjonować jak do tej pory. Nie muszę leżeć, więc jestem do dyspozycji 15,16 stycznia lub 22,23,24 stycznia. To jak? Udałoby się jeszcze zmienić tę felerną dla mnie datę 17go? :-)

Jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej 16 też jest ok, ale nie wiem jak dziewczyny
 
Warszawianki,
Dla mnie 16 trochę lipa ze względu na imieniny teścia (impreza wyjazdowa :)
Jeżeli wy wszystkie jesteście na zwolnieniu to może 15-y w piatek byłby lepszy? Ja sie na godzinkę, dwie moge wyrwać z pracy na lunch.
 
Cool, ja również jestem ZA- ogólnie, ze mną nie ma problemu co do spotkania;-) wiec umawiajcie się tak, jak wygodniej dla większości
 
Kobitki, to już nie kręćmy z tym spotkankiem, bo mój M. kupił bilety do kina na piątek 15-go i pozwolił mi jechać w tę niedzielę 17-go - tak jak zaplanowałyście pierwszy termin. Urodzinki będziemy świętować dwa dni wcześniej, bo on też ma wtedy wolne :-) I nawet na pociąg dostałam :-):-) i na dworzec mnie zawiezie :-):-):-) Więc przepraszam za to zamieszanie :-p Dajcie tylko znać o której mam być i na jakim dworcu wysiąść żeby było najbliżej? :-D
 
reklama
Warszawianki, napiszcie coś, proszę, bo mam poczucie winy że tak nakręciłam... :-p
Ale obiecuję, że ten 17-ty to już ostateczny termin i będę na bank :-)
 
Do góry