reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

AGNIESZKA zdrówka:* glowa do góry, z Antosiowym serduchem będzie na pewno dobrze.
GOSIAK taaak rzucanie zabawkami jest taaakie fajne :)
PAULINKO imiona boskie. a Liliana mnie powaliła na lopatki. BRZUSIO UROCZY. dziewczynkowy :) Miki się wtula?
AGACYNDA Nelka jest boooska!!! hahha robaczek malutki. a wloski gdzie podziala ?:p
PIANKA OOOOŻYJESZ :p u mnie lepiej. czuje sie ok. czekam na usg i zobaczę co dalej.
KROLEWNA piękna Leneczka. cudo
 
reklama
Mikołaj raczej się nie wtula baa próbuje kopać:) A jak mu mówię, że tam mieszka dzidzi to woła cici cici. Wspomnę tylko, że cici to on na kota woła. Jakoś nie dociera do niego, że tam jest dzidzia. Za duża abstrakcja chyba dla niego na razie. Może jak maleństwo zacznie kopać to się zorientuje, że ktoś tam się ukrywa:)
Lilianka to był jeszcze niedawno mój pewniak, ale teraz na każdym miesiącu jest ich po kilka więc nie wiem jak to będzie:)
 
Pianko oj juz widac charakterek po mojej Nelusi. I diabelek napewno z Niej bedzie. Ponoc moj A tez byl charakterny taki :-)

Gosiu hehehe dzieeeeki :-)) nasza Ksiezna dostala od babci uszyta lalke-Olke fasolke a od nas pake ubran :D

Domik wloski zgubila pod czapkami :-) ale tylko te z gory bo boczki i tyl jeszcze ma heheh wrecz bym powiedziala ze te z tylu to jej na kolnierzyk opadaja :D hehehe ale u gory juz jej rosna takie mega blond :D

Paulinko jeszcze Mikus sie zorientuje ze bedzie mial rodzenstwo :-) malutki jest to wiesz, potrzebuje czasu :D
 
skasowało mi posta a był taki długi.. uhhhh...
to teraz w skrócie:

Agnieszko kuruj się tam!!

Królewno Lenka boska w tej czapuli!! zdrówka dla niej:) a z gotowaniem młodej mam zamiar za przykładem Pianki dać radę:D

Paulinko Lilianaaaaa mmmm.. pięknie:) i Jakub też bardzo mi się podoba - tak bym chciała dac chłopcu gdybym 1) miała chłopca 2) m się zgodził bo ma jakąś awersje do tego imienia hihi

Domik dzięki za noelkowe wieści:) a jak Ty się ogarniasz teraz, hm?? bo po pierwsze Twoje dolegliwości, dwa zblizające się święta i trzy zamówienia które pewnie teraz się sypia przed Gwiazdką;> i tym delikatnym sposobem powiedz mi kochana czy przyjmiesz ode mnie zamówienie?;D

Noelle!! trzymaj się tam dzielnie i czekamy na Ciebie!!:)

Agacyndka Anielka cudna hehehe...
Sukienka bez okazji, dla lepszego samopoczucia i równowagi psychicznej;) żeby pamiętać, że poza nosidełkiem i mleczarnią jestem też kobietą haha:D a przy okazji może akurat na Wigilię będzie:)

U nas kolejny dzień marudzenia, nie wiem czy skok czy ki diabeł..:/ od poniedziałku tak się "bawimy";)
W e wtorek byłysmy na szczepieniu, zaliczone bez problemu:] dzielna Naduśka:] za to mało przybrała na wadze przez ostatni miesiąc i mamy zrobić morfo, mocz i żelazo :/ ehhh..:/ a 20ego na kontrolę wagi.
Na nocne baki mamy podawać przed snem espumisan - na razie dwa razy dostała i nie wiem czy coś on daje.. w pierwszą noc na pewno nie.. a w tą ciężko powiedzieć, czy przespała noc dzięki niemu czy to zbieg okoliczności.. zobaczymy przez kolejne noce jak będzie.
No i przepraszam za ciągły brak zdjęć:( ale muszę m. zmolestować żeby zgrał ze swojego tel. niemniej pamiętam o nich i wstawię na pewno!!
 
nooooo to ten..tego...domik mnie sprowadzila do pionu:-) i oto jestem! wlasnie wracam z pracy,tluke sie autobusem,bo dzisiaj wyjatkowo krotki dyzur do 14...a tak to po 20jestem w domu.Natasza zlapala przeziebienie i tak walczymy,osluchowo czysto...tylko ten katar...obled.A tak to raczkuje wszedzie,dalej tylko dwa zeby,jakos leci.Postaram sie Was nadrobic w wolnych chwilach...
 
Agacynda tak to juz z tymi wloskami. Mojej wszystkie wylazly... i teraz jakos rosnac nie chca z tylu ma kepke blad wloskow i pare szkutow na co jakis czas
Noelle wiiiitaj kobito. Buziaki dla malej. Jak tam twoj powrot do pracy? Ogarniasz wszystko? Jak Nataszka to Znosi?
Sihaya kurcze....biedna ta Twoja corcia. Moze taki urok jej jest ze nie bedzie grubasek. Trzyma laska forme. Nie stresuj sie. Co do zamowien to nie ma sprawy. Nie jestem zawalona bo prawde mowiac nic nie mam do zrobienia:p
Paulinka Miki jest jeszcze malutki zeby to wszystko oagarnac.
Asitko hop hop !!!!!! Gdzie jestes?

Ostatnio sobie tak wspominalam te nasze stare czasy. Szkoda wiekszosc dziewczyn sie nie odzywa. Ciekawe co u nich. Ciekawe jak mynia, sailor, czarnooka, rozniczka, rozyczka, die perle, fafalka, basik, lalus...eh... ineska, kropka tez sie nie odzwaja, a zonqa tez slad po niej zaginal. Czarni od czasu do czasu cos przemowi. Smutno troche nie?
 
ja ostatnio myslalam o czrnookiej.. eh..no szkoda ,ze sie pozmienialo;(
u mnie jakos leci...czasu na wszystko doslownie brak...e pracy roboty tyle,ze szok... w domu podobnie ale jakos to ogarnac i pogodzic trzeba.Nataszki jakos specjalnie nie ruszylo to,ze jest mnie mniej pewnie dlatego,ze ona od poczatku to takie "cyganskie dziecko"co to troche tam troche tu ;) biore sie za czytanie co u was poki mala spi
 
reklama
Do góry