reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Ale Anieleczka słodziutka!! Jakie oczęta ma piękne:))) A reszty to ja niedoczytałam... W sumie tylko o problemach brzuszkowych, a tu nie pomogę, bo Mikołaj nigdy takowych nie miał:)))
 
reklama
Noelle w tv słyszałam że teraz zaleca się podawać gluten dzieciom karmionym piersią od 4 m-ca a mlekiem modyfikowanym od 5 m-ca więc spokojnie możesz dawać, ja dawałam gluten po skończonym 4 m-cu, takie też było zalecenie pediatry :tak:
domik snu brakuje bo nie ma jak w dzień odespać ale i tak nie jest tak źle bo mógłby drzeć się albo płakać w nocy a on się śmieje i bawi - potrzebuje tylko światełka i kompana do zabawy :-D ostatnio mam wrażenie że jest trochę lepiej bo i w dzień przyśnie na chwilę i na spacerze jak straci czujność to odpłynie na 10 min :-) szybko chłopak siły regeneruje, może pójdzie na lekarza to mu się przyda na nocnych dyżurach :-D chociaż znając życie później mu się to odmieni i będzie gnił w łóżku do 12-tej :-D ale spokojnie zacznie imprezować i wracać nad ranem to wtedy ja się będę o 6 rano kręcić :evil:
mgiełko gratulacje dla małej akrobatki! mocne masz postanowienie z karmieniem! :-) ja będę karmić do pierwszego ugryzienia zębiskami :-pz córą zaciskałam zęby i karmiłam dalej a ona i tak głównie gryzła i się z tego śmiała a nie jadła i w sumie po 9 m-cu odstawiła się sama. Ale fakt że wtedy pracowałam więc często dostawała butle z odciągniętym mlekiem.
 
Ostatnia edycja:
Paulinko a no problemy brzuszkowe chwilowo zawładneły wątkiem, a Ty masz jakieś brzuszkowo-ciązowo-mdłościowe problemy??;D chętnie bym sobie poczytała o takich:]

Asitko?? kiedy beta??

Agacyndka jak wizyta u pediatry?? mowił coś na temat usg bioderek??
 
Pianko ja pierwszej córki nie karmiłam w ogóle, zaskoczyły mnie problemy przy porodzie, potem z karmieniem, urodzenie wcześniaka ( Oliwia 36 tydzień) byłam za słaba i odpuściłam moja wina ehh
teraz się uparłam że zrobie wszystko aby dziecie karmić, mimo że też były problemy, wklęśnięte sutki, za mało pokarmu, choroba moja i podejrzenie salmonelii ( przez jeden dzień musiałabyś odseparowana ode mnie i dostawała mm) cięzko było wrócić bo wredota mała rozsmakowała się w butelce ale po 5 dniach walki wróciłyśmy tylko na cycusia, tak więc na chwilę obecną zamierzam karmić jak długo się da, powrót do pracy też planuje, jednak korzystam teraz z rocznego macierzyńskiego a poza tym z każdym miesiącem jest przecież więcej nowych pokarmów a mniej piersi, jakoś to będzie,
a jak będzie gryzła będę robiła jej NUNU hihi, co zrobić , ehh mnie mama karmiła do 3 roku życia , ja planuje z rok
 
Hej hej :-)
beta dopiero 14 października :p mogłabym już 11 zrobić ale ostatnio w dniu bety tempka spadła i wiedziałam że się nie udało, także teraz zobaczę jak będzie tempka tego 11 i jak będzie wysoka to w sobotę 12-stego o ile nie spadnie zrobię sikańca oczywiście jak nie zapomnę kupić :p ale nie mam żadnych objawów także o ile sie udało to będzie cud :-)
Ściskam Was wszystkie i Wasze księżniczki i królewiczów takze :-*
 
Mgiełko ambitny plan do pierwszego roku karmić :-) ale też taki mam więc kciuki trzymam podwójnie :-)

Sihayko jak tam dzisiaj u Was?

Pianko może jednak Twój Kubuś nie będzie spał po nocach jak do tej pory i lekarzem zostanie :-) hihihi fach w ręku :D

Paulinko czekam na jakieś nowe objawy ciążowe u Ciebie :D

Sihayko byłyśmy u pediatry (półtorej godziny w kolejce, masakra) i powiedział żeby przyjść na usg w przyszłym tygodniu, bioderek i brzuszka. Na moje pytanie czy są jakieś wskazania to powiedział, że teraz tak się robi :/ noo ok. A tak poza tym to wszystko gra. Mała urosła 3 cm :-) już ma 55 cm :-) pannica mi rośnie :D
Wczoraj w nocy przypomniałam sobie jakie są uroki spania z dzieckiem w łóżku bo od 4 już z nami spała. Cyc do buzi i śpimy dalej heheheh :-)
A dzisiaj moje drogie dziecko okupkało matkę, siebie, łóżko moje i podkład pod pupencją... O 7 rano zmieniałam prześcieradło i swoją piżamę i body malutkiej. :D taki szał był ...
 
Mgiełko nie wiem czy dobrze zrozumiałam, chodzi Ci o to, że Nastka chce być tylko noszona jak powiedzmy do odbicia, tak pionowo??
albo przodem do mnie albo tyłem do mnie ale w pionie i kręci głową na boki i zwiedza, tylko ją biorę poziomo to wrzeszczy a jak ją biorę do odbicia i przytulam główke do siebie to odgina do tyłu i też kręci głową na boki
 
Objawów żadnych normalnie... Tylko (.)(.) bolą przy dotyku... Brzuch nadal cisza. Mdłości dzisiaj nie było. Zgagi też nie. No i bez wzdęć dzisiaj:)
 
reklama
Do góry