reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

reklama
Sms od Sihayki: Gosiu!My juz od 4ej na porodowce ze skurczami co 2min rozwarcie jakis czas temu bylo 2cm,nastepne badanie ok8ej.ktg w porzadku.Oby akcja nabrala tempa;)-sihaya

Także dziewczynki dotrzymaly umowy żeby przyjść jednego dnia na świat :)

Agacynda kciuki zaciśnięte mocno!!!!
 
KURDE ALE JAJA!!! DZIEWUSZKI SIĘ NAM RODZĄ!!! Nadusia pozazdrosciła Anielci i tez chce wyjśc. cóż za emocje!!:-D dziewczynki powodzenia!!!
Sihaya sie tyle unarzekała na suwaczek a tu bach!!!

Noelle dziekuję :* niech Nataszce służy. może jedna powoli panienka nabierze smaku i będzie pałaszowac:) bądź dobrej myśli. a próbowałaś jej coś sama gotowac?
 
Ostatnia edycja:
aaaa to sie Nadusia z Anielka sciga:-) beda dziewczyny z tego samego dnia jak sie skolei Nasze dziewczyny uwina:-):-):-) &&*&!!!zekamy na wiesci!!

Domik wczoraj kupilam blender.Dzisiaj jade na dzialke po warzywa i bede dzialac.Moze takie domowej roboty zechce.

a teraz mnie poratujcie!! mala od wczoraj kaszle.raczej nie jest to kwestia intensywnego slinienia itd.grzebie ciagle w buzi wiec moze to??aczkolwiek troche mnie to martwi.
Lekarza u nas na weekend oczywiscie brak:-( jakis syropek??dla takiego malucha?jakis prawoslazowy??cos w glowie mi swieci o Stadolu??HELP!
 
dzieki Agnieszko popytam moze maja cos bez recepty.Jak nie to maz jest na dyzurze to moze zalatwi jakas recepte.Mojemu dziecku zawsze cos dolega w weekend... ta to ma wyczucie czasu;-)
 
agacynda ja też miałam krzyżowe brrr :baffled: teraz to już pewnie cieszysz się wtuloną Anielką :-) czekamy na zdjęcia i relacje!
Sihaya hahaha a jednak się zdziwiłaś :-D fajnie!!! czekamy na wieści! oby poszło sprawnie i bezboleśnie! zaciskamy kciuki!
Gosiak tak, w każdym poradniku można przeczytać że najlepiej do 6 m-ca karmić tylko piersią chociaż szczerze nie do końca wydaje mi się to ok, ja pytałam dr przy okazji szczepienia i powiedziała że ona zachęca żeby już teraz dawać więc nie wiem czy to się zmienia czy zależy od lekarza, przyjaciółka chciała cycem karmić swojego synka do 6 m-ca i też jej pediatra kazała dawać warzywa i owoce po 4 m-cu mimo że dzidziuś to niezła kluska :-) Kubulek już sam ciągnął do mojego talerza jak coś jadłam i zdecydowanie było widać że ma ochotę na coś nowego, poza tym on długi i chudy więc na pewno mu nie zaszkodzi :-D znajoma swoją córę miała na cycku i pod koniec 5 m-ca mała wyglądała jak kuleczka ale dorobiła się anemii i też musiała przejść na słoiczki z mięskiem więc ja nie ryzykowałam zwłaszcza że mały aż się trzęsie jak widzi że idę z miseczką :-) w sumie odchodzi mi jedno-dwa karmienia piersią w dzień bo w nocy pomimo że przed snem pożera kaszkę to i tak budzi się na cycka
domik u nas też położne opierdzielały za wieszanie firanek i chodzenie po schodach, mówiły że może się łożysko odklejać :baffled:
Noelle ja nie pomogę bo moje dzieci -odpukać- nie chorują a jak coś się kroi małej daję syrop z cebuli i zawsze pomaga ale ona już duża dziewczynka ;-) Coś kojarzę że chyba majeranek się parzyło na suchy kaszelek tylko nie wiem czy takim maluchom można, musiałabyś doczytać w necie
 
reklama
NOELLE ja tez nie pomoge bo mała jeszcze nigdy nie była chora, ani goraczki nie miała.

Agatki od rana nie ma na bb ani na fb jak nic albo tuli Anielcię, albo wypedza ją z brzuszka.
od Sihayki żadnych wiesci??

nie moge juz wytrzymac z ciekawosci:p
 
Do góry