reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Sihaya super wieści, to teraz możesz szaleć i cieszyć ostatnimi dniami w dwupaku :-)
Noelle ja swoją widzę 2 razy w roku a ostatnio po 3 dniach pakowała się i chciała wracać do siebie :-D na szczęście tym razem przez K :-p
Agnieszko tak my dalej na cycku, dodatkowo słoiczki i czasami kaszka - najczęściej na moim mleku, Antonio taki uśmiechnięty na zdjęciach że na pewno serduszko jest mocne!
 
reklama
sihayo my tez czekamy z Wami na jakis znak ,ze to juz!

agnieszko kciuki mocno zacisniete!! :-*

Moja klucha w koncu przyhamowala.z tym przybieraniem na wadze.Bo juz sie balam ze cos z nia nie tak;-) Zna ktoras jakies motywujace cwiczenia dla dziecka zeby sie przewracala z brzucha na plecy itp Bo mala robi to od swieta.Lezac na brzuchu radzi sobie super,bawi sie zabawkami wklada je sobie do buzi itd widac,ze jej ta pozycja odpowiada tylko z tym obracaniem ...
 
Noelle kurczę nooo... pędzę na tą porodówkę jak tylko Aniela da znać, że jedziemy :D
Dzisiaj babcia szyje kocyk następny z flanelki w sówki, to może ją skusi :p :p

Sihayka łoooooo to super !! to porządkuj, może u Ciebie to ruszy cokolwiek, bo moje mycie okien na nic się nie zdało. tylko zszargałam nerwy biednego A stojąc na blacie przy otwartym oknie :p A Nadusia ślicznie wagowo ''wygląda'' :D temperamentne Dziecię Sihaykowe hihihihihi :D

Aguś będzie dobrze ! :* Musi być !!
 
No wlasnie chce... A pozniej bedzie cierpiec ze urodzin nie moze wyprawic bo ledwo co sie szkola zaczela :D hehehehehe

Dziewczyny czy ktoras z Was tak miala ze dzidzius sie trzasl w brzuszku? Bo moja Mala sie dziwnie trzesie... Tak hmm trzepocze (?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej laski :D
AGACYNDA a Ty nadal widzę w dwupaku :-D oj uparta jest ta Anielka ciekawe za kim ;-)
SIHAYA dobra wiadomość :tak: Nadusia już taka duża :szok: to kochana powoli razem z Agatką szykuj się na porodówkę :tak:
NOELLE współczuje teściowej :tak: moja ode mnie oddalona 19 km i nie ma prawka teściu też więc tylko my ich odwiedzamy oni nas bardzo rzadko :-)
u mnie nic ciekawego, pierwszy raz w życiu widziałam u mnie płodny śluz bj :tak: szkoda że owulka w prawym jajniku :zawstydzona/y::-( no nic muszę czekać na następny cykl i tyle :tak:

no nic ja zmykam bo właśnie wróciłam z roweru (25 km), wykąpałam się i teraz wskoczę do wyrka poczytać książkę :-)

udanego weekendu życzę :*
 
Asitko po mnie taki uparciuch :-) a Ty widze szalejesz z tymi kilometrami :) jak tam postepy kilogramowe? :-) bedziesz nam tu niedlugo wskazowki dawac na skuteczne zrzucanie nadbagazu pociazowego :-) a jesli owu z prawego jajnika to nie pozostaje nic innego jak cieszyc sie igraszkami z mezem bez myslenia o Dzidziolku :-)) bawcie sie dobrze Kochana :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzięki dziewczyny:)
Ja z wrażenia aż torbę do szpitala spakowałam:D bo do tej pory wszystko było przygotowane ale w łóżeczku Malutkiej;)

Agacynda takie trzesawki (takie drżenie brzucha jakby) miałam w ostatnim czasie ze trzy razy może; takie chwilowe i mijało; wcześniej nie miewałam czegoś takiego.

Agnieszko kciuki za echo!! będzie dobrze:):*

Rety dziewczyny ale macie już duże te swoje pociechy!! Wy już o przespanych nocach piszecie... a ja (i Agatka pewnie też) obmyślam jak to będzie i jak tu się wysypiać na początku hehe.

Noelle co do ćwiczeń obrotów to spokojnie:) Wszystko u Was w normie. Dzieciaczki zaczynają (średnio) takie figle w czwartym miesiącu i to z pleców na boki, z brzucha to dalszy etap;)
 
Do góry