reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

trzeba by dodzwonić dopytać. bo widnieją na stronie NFZ, więc wydaje mi się, że ma ją z nimi umowę, przynajmniej na ten rok... kiedyś to była normalna przychodnia...ale teraz to głowy nie dam. Jeżeli sie dodzwonisz to ich po molestuj o informacje gdzie jest przychodnia na NFZ w interesującej Cie okolicy, lub dzwoń do samego NFz
 
reklama
strzelam, ze w promyku...
Gabinet USG
USG przezciemieniowe, jamy brzusznej u dzieci, stawów biodrowych

- lek. med. Bogusław Jankowski,

- lek. med. Mariusz Pytlasiński

w przychodni na dokerskiej tez maja usg ale nie wiem czy robia badania odpłatnie...
 
Ostatnia edycja:
Witam, czy znacie może lekarza gastrologa dziecięcego? Bo muszę koniecznie się udać z żołądeczkiem do dobrego lekarza z moim Kacperkiem, proszę podajcie jak macie kogoś, moze byc tez prywatnie!
 
z racji tego, iż pracowałam na Kamieńskiego znam tylko tamtejszych gastrologów...
oto namiary ze strony szpitala, ale nie odpowiadam za ich aktualność...

POR. Gastroenterologiczna dla dzieci, W poradni przyjmuje:
dr n. med. Ewa Maria Kochańska ordynator odz. ped.
telefon: (071) 32 70 348
(071) 32 70 374
Lek. Renata Mozrzymas
telefon: (071) 32 70 123

e-mail: mozrzymas@wssk.wroc.pl
Nie wiem jakie są kolejki, ale jedno jest pewne, że w razie potrzeby zapewnią hospitalizacje, Nie wiem czy diagnostyka nie będzie się wiązać z pobytem w szpitalu...powodzenia.
 
Witam!Moja miesięczna córeczka ma dziwną wysypkę w różnych miejscach na ciele. Moja pediatra to bagatelizuje. Podejrzewam skazę białkową, ale chciałabym to potwierdzić. Macie namiar na dobrego i kompetentnego pediatrę?
 
Sorry ale jeżeli twoje dzieciątko ma 3 tygodnie to wyglada mi to raczej na zwykłą wysypkę która dziecko ma po porodzie. Kiedyś czytałam że w ten sposób organizm dziecka pozbywa się twoich hormonów. Mój starszy był cały zsypany. Po paru dniach mu przeszło. Tylko niczym nie smaruj i nie wyciskaj!!! Skaza białkowa? raczej nie - trochę za wcześnie.:)
 
Nie pamiętam jak to się nazywa (w tej ciaży mam pamięć jak sito:)) Ale pamiętam, że mój mały był calutki obsypany w drobne krosteczki - moja mama mówiła żeby się nie przejmować i potwierdził to pediatra i inne mamusie(koleżanki). Moi znajomi z tego powodu wyciągnęli miesięczne dzieciątko w środku nocy i pojechali na pogotowie. Upojne 3 godziny by dowiedzieć się że to nic takiego!!! Zaraz sprawdzę w książce... Już mam to jest trądzik niemowlęcy: Tradzik niemowlęcy dotyka 40 % noworodków między 2 i 3 tygodniem życia ustępuje czasami między 4-6 miesiącem. Przyczyna hormony mamusi!! Zalecenia nie wyciskać nie zdrapywać i nie pocierać żadnymi płynami skóry dziecka. Źródło: Pierwszy rok z życia dziecka strona 181.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich Rodziców,
Pilnie potrzebuję namiar na dobrego, sprawdzonego psychologa dziecięcego we Wrocławiu, dla dziecka w wieku 6,5 (idzie do 1 klasy za chwilę, dlatego pilne).
Będę wdzięczna za pomoc!
 
Do góry