reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

a mam pytanko czy wasze pociechy przed spaniem zachowuja sie jakby napiły sie szaleju ? Wojtek wyprawia w łóżeczku cuda :) a dziweki jakie wydaje oj oj
 
reklama
a po moim bigosowym napadzie Wojtek wybudzał sie w nocy chyba z 5 razy i płakał.
Dzis jak przystało na super mamcie jem ostroznie


Ja w Święta najadłam sie bigosumało tego colą popiłam:sorry2: i mały cał noc stękał:-(, teraz już też troszke jem ostroznie;-).
 
hehe a mojemu męzowi coś się wczorej pokręciło....mały miał na wieczór jakieś rumieńce na polikach zaczeliśmy doszukiwać się od czego, m.in. robiąc przegląd tego co zjadł przez dzień. Aż w końcu mój mąż wyskoczł mega olśniony "A MOŻE TO TY SIE CZEGOŚ NAJADŁAŚ"-:-) Jeszcze się nie przestawił na to że on juz niecyckowy;-)
 
hahahah no to rzeczywiscie go olśniło :-D mój mały też ma czasem rumieńce, szczególnie po intensywnej zabawie i wariacjach :sorry2:
 
U nas kilka dni temu też były wieczorem straszne rumieńce i na następny dzień się pojawiły się krostki, które wieczorem znów były czerwone. Lekarka mówiła ze to ja coś zjadłam tylko ja nie wiem co od 4 miesiąca jem normalnie. Kazała smarować przez 3 dni wieczorem kremem Elocom. Troszke mu zeszło
 
Aco do spania to dziś było rewelacyjnie, zasnął o 21.30, o 24 dałam herbatki i spał do 8 rano, później cyc i jeszcze sen do 9. Super
 
Rafał też ma często rumieńce ale to po drzemce. Budzi się rumiany.

W nocy dlaej pobudka już o 22 na cyca potem o północy ok 3 i o 5. I ta o piatej na cycanie bo te wscześniejsze to po smoka lub daję mu herbatkę. Już mnie do szłu doprowadzaja te jego pobudki. Nie wiem jak go tego odzwyczaić.
 
reklama
a Wojtek wykopuje sie spod kołderki w nocy i jeczy wiec musimy wstawac i przykrywac (w pokoiku ma cieplutko:no:) no i jeszcze przewrotki na brzusio i tez płacz bo chce znowu na plecki :wściekła/y:.
Juz nie mamy pomysłu co zrobic bo wstajemy do Wojtka ok 6 razy w tym raz karmimy :baffled:, jak nie przykrywamy i nie przekrecamy hrabiego to jest po pewnym czasie wycie. Śpiworek niestety niezdał egzaminu bo za waski w nóżkach - spróbuje znalesc jeszcze szerszy ale do tej pory nie znalazłam :confused:.
Dzis jeszcze spróbujemy po mleczku z kaszka dac mu butle z woda i cycusia moze nie bedzie jeczał :sorry2:.
 
Do góry