reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie i karmienie - jak często?

wow zazdroszczę! Mój budzi się w nocy kilka razy.. a po każdym karmieniu jest histeria! Przy cycu przyśnie, ale jak tylko odłożę go do łózeczka jest wrzask i trwa to zwykle ponad godzinę po odstawieniu od piersi :) Zostaje mi niecałe 60min na sen... do kolejnego karmienia.
W dzień nie jest lepiej.. o 5 zaczyna się maraton i trwa do 10. Pośpi do 12... i potem co 2h chce ssać. A powtórka z rozrywki jest wieczorem od 19 do 23 :)
Mały w 3 tygodnie przytył już prawie 1kg.. eM krzyczy na mnie że go przekarmiam, a lekarz twierdzi że jest git. :baffled:
 
reklama
adasza mam ten sam problem z młodym, w nocy chwila snu 2 godz wrzasku mimo nakarmienia i czystej pieluchy:( najlepiej śpi się z nami łóżku i przy cycu:( zastanawiam się czy to nie kolka się zaczyna, bo młody nie zawsze może się wyprukać i zaczyna się strasznie spinać:( nie wiem już co mam robić, bo mi szkoda malucha jak się tak męczy.....
 
Adasza spróbuj smoka innej firmy, ja późno smoka dawałam, koło 5tego miesiąca i smok Aventu leciał za horyzont, koleżanka poradziła spróbować z Nukiem i zassał od razu
 
pauletta mi mówili to samo. go agacie ale w ciagu dnia nie ma większych problemów, choć jak ma ochotę pospac 4 godziny ciurkiem to chyba znaczy ze ma pełny i szczęśliwy brzuszek :) choć z reguły je co ok 2/2,5 h. a w nocy to Boże daj tylko pospac ! nie budze go a śpi ładnie nawet po 4/5 h :happy:

u nas smoczek to zadna rewelacja dla bruna, czasem possa chwile i wypluke, a jak jest duży płacz to tylko bardziej go nakreca.
my mamy difraxa -/+ 2 m prosty
a wy jakie..? do gory ?

zastanawiałam sie nad kupnem innego, ale ekspedientka pow ze jak maly zassal ten to jest super.. tylko ze to tak rzadko ze juz sama nie wiem :(
 
Sonisia- Filip w histerii też już nie łyknie smoka, zwłaszcza jak już jest głodny...ale jak sobie tak leży z otwartymi oczkami i sam nie wie czy spać czy nie to smok załatwia wszystko:-) Do tego, gdy w nocy go przewijam to daje mu smoka i mogę mu zmienić pieluchę na śpiocha- uwielbiam to! Wtedy budzi się dopiero przy cycku i nie zdąży nawet zapłakać. Myślę, że to cieszy sąsiadów;-);-);-);-);-);-);-)

A tak w ogóle co Ty nie spisz o 5 ?:-p
 
A u nas ciąg dalszy małej gehenny.... Z cyckami nieco lepiej nawał przeszedł a pokarmu coraz mniej bo mała za nic nie chce ssać, a laktator nic nie ściąga. Powiedzcie, mi czy jeśli laktatorem ściągam po kropelce mleka i jest go maleńko to tylko tyle wysysa też mała? Jedynie wczoraj przyssała się ładnie i już byłam zadowolona, że będzie lepiej. Ssała długo kilka razy z obu siersi, a po niecałej godzinie krzyczała jak się okazało z głodu i już za nic nie chciała chwycić piersi, dostała butlę i błogi spokój w nocy tez nie chciała ssać i znowu butla ... ja mam coraz mniejsze cycki chyba już nic z tego nie będzie :( na śniadanie butla bo cycka nie chce i śpi strasznie długo a tak, że nie mogę jej obudzić, wtykam cycka a ona śpi , nie chce.... bardzo długo śpi, rzadko je, chyba muszę iść do pediatry bo to wszystko źle wygląda...
 
reklama
kochane u nas kolkowy terror ;( wczoraj maluszek płakał przez 6 godzin, obudził sie na karmienie i zmianę pieluszki, a od 7 znowu terror.. zaczęłam mu podawać sab simplex bo aż zaczynał wymiotowac z tego płaczu a masaże brzuszka, noszenie, kangurowanie na nic...
czy jestem wyrodna matka?!?! :(

echh.. tak sie męczy maluszek ..
teraz wcina cyca, zobaczymy co bedzie pozniej ..

pauletta ile ja bym dała zeby moj tez tak pokochał smoka..!
 
Do góry