reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie i karmienie - jak często?

Dołączam do kolkowych mam...Mała od wczoraj jest bardzo nerwowa (strasznie się miota przy piersi i pręży), pospała w nocy może ze 3 godziny i od 3 koniec:( Najgorsza jest ta bezsilność i patrzenie jak nic nie pomaga.Jedziemy dzisiaj na kontrolę do szpitala to może polecą jakiś sposób:-(
 
reklama
U nas od kilku dni noc wyglada tak samo. Maly zastpia o 21 budzi sie o 2. Potem 2 godziny nie spi w czasie ktorych jest przewijanie i karmienie. Potem zasypia kolo 4 i budzi sie o 6:30. Tak czy inaczej 7 godzin snu w nocy mam wiec nie jest zle.
 
Mój malec nie spał dwie doby! Wczoraj była kulminacja... od 14 do 23 wrzeszczał wniebogłosy i nic nie było wstanie go uspokoić, nawet cyc! Possał chwile, po czym zaczął się prężyć i ryk! W tej bezsilności rozebrałam się i położyłam go sobie nagiego na brzuszku.. uspokoił się na 5 min by później zwymiotować :-( To były koszmarne dwa dni..
Dzisiaj jestem na tyle zniechęcona że jem chleb i popijam wodą :( Mały śpi od godziny.. ale pewnie zaraz się wybudzi na cyca.. coraz częściej chce jeść... biedak, nie mogę patrzeć jak się męczy.. po każdym karmieniu trzeba go uspokajać z dwie godziny, by chociaz na chwilkę przysnął.
 
Adasza wspolczuje. Ciezko patrzec jak dziecko sie meczy i nie moc nic zrobic.

Dziewczyny czy dajecie cos maluszkom do picia. Upal straszny a nie chce go co chwile do cyca przystawiac.
 
dziewczyny jak poznajecie że dziecko ma kolkę? Mój mały też od wczoraj się pręży i nie może uspokoić i zasnąć ale nie płacze.
 
ja też podaje raz dziennie herbatkę koperkową i to niezależnie od tego jaka jest pogoda
a kolka to tak jak pisze kivinko :tak:
 
reklama
u nas tez raz dziennie herbatka koperkowa. dzisiaj w nocy i rano byly kolki i tak jak kivinko pisze dzieciatko sie prezy i placzy bardzo przy tym - nie da sie niczym uspokoic :( masowanie brzuszka poteguje placz i prezenie , ale pomaga po dluzszym czasie ... dzisiaj podaje delicol do mleka i jest w miare spokojnie....
co do wody - tez dopajam woda baby zdroj - gotuje 5 min i tez w niej robie herbatke

Laski co zrobic zeby mlody nie budzil mi sie w srodku nocy na jedzenie ? :( jak on sie budzi to juz dobre 2 godz nie chce spac ... i mam nocki z glowy :( - czesto sa marudzenia i prezenia na kupke w nocy ....?
 
Do góry